Wybory samorządowe 2006

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Wybory samorządowe 2006

Post autor: Piter »

Wybory Samorządowe Płońsk 2006 Wójtowie BaboszewoWiesław Przedpelski RaciążRyszard Giszczak (2166) Nowe MiastoDariusz Starczewki (1187) Piotr Jastrzębski (737) JoniecBogdan Maranowski (971) Krzysztof Zadroga (367) NaruszewoJerzy Szymczak (1881) Edyta Gilewska (262) DzierzążniaMirosław Opolski (1266) Włodzimierz Czyżewski (280), Kazimierz Skwarski (159) SochocinJerzy Zawadzki 1624, Anna Zwierzchowska 1381,, Tomasz Wiktorowicz (745), Jan Antonowicz (418) ZałuskiRomuald Woźniak 1026, Grzegorz Stranz 1020, Roman Słupecki (323), Sławomir Raczyński (209) CzerwińskMichał Walerysiak 1877, Janusz Gortat 874, Cezary Piekut (112), Piotr Malinowski (122), Sławomir Chludziński (96), Paweł Ziemkiewicz (351) Burmistrzowie PłońskAndrzej Pietrasik 3459, Zygmunt Aleksandrowicz 2621, Paweł Obermayer, Stanisław Kamiński Raciąż Janusz Sadowski 1487, Czesław Szpojankowski 909, Włodzimierz Kosiorek (429), Marian Brudzyński (237) Legenda:
Kolor Czerwony oznacza "wygraną"
Kolor Czarny oznacza przejście do drugiej tury i ponowne zmagania
Kolor Niebieski rezygnacja walki w 2 turze
fiku

Post autor: fiku »

Hmm... co sądzicie o decyzji Pana Obermayera? Jak to o nim świadczy? Chyba zawiódł swoich wyborców.
Mati
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-08, 20:56
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: Mati »

a jakiej decyzji ? Przepraszam, ale ja jestem do tylu jesli chodzi o sprawy polityczne ;)
Gość

Post autor: Gość »

takiej ze ma nas wszystkich w du*** :dobani:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Uwaga. Przewagą 200 głosów (dokładne dane jutro) Wójtem gminy Sochocin został Jerzy Zawadzki !!! Gratulacje :)
kate23

Post autor: kate23 »

:przestraszony:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

kate23 co Cie tak przestraszyło ? Chyba nie wynik... Swoją drogą to chyba bardzo dobrze się stało.
Gość

Post autor: Gość »

no baa.. grunt to zeby wójt znał dobrze problemy gminy... a nowy wójt Sochocina ma o nich napewno spore pojęcie, zwłaszcza że miał cały miesiąc na zapoznanie się z nimi :]
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

hehe zobaczymy :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

No może jest tu miesiąc, ale już lepiej taki wójt niż ktoś, przeciw któremu toczy się postępowanie za oszustwa w szkole !!! Anna Z była dyrektorką i za swoją pensję napewno nie mogła dorobić się tego co ma :P
fiku

Post autor: fiku »

A jaka "polityczna persona" zwróciła najbardziej Waszą uwagę (zaskoczyła, zadziwiła, rozbawiła itd. itp.) podczas tych wyborów?
Mnie osobiście zainteresował Marianek Brudzyński. Cóż to za umysł?! Uważam, że powinien mieć własną rubrykę w Płońszczaku, w którym to wypowiadał się podczas kampanii. Powinna to być raczej rubryka towarzyska, plotki itp., bądź rozrywka :D Będzie mi brakowało tych jego światłych komentarzy. Ale podobno napisał jakieś książki, poradniki... Muszę dobrze poszukać i zagłębić się w tej lekturze, bo p. Marianek stał się moim przywódcą duchowym.
Zwrócę się również z apelem do mojego "miszcza": Marianku drogi, twórz!
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Zygmunt Aleksandrowicz - Płońskie Forum Samorządowe 43,11% (2621 głosów)

Andrzej Józef Pietrasik - Porozumienie Samorządowe Ziemi Płońskiej - 56,89% (3459 głosów)

Wygrał Pietrasik - i dobrze :)
klakier

Post autor: klakier »

Paweł Obermayer ty szmato wez sie za leczenie a nie za polityke ! Malo kasy zajebales ?
Gość

Post autor: Gość »

Lecz się człowieczku.Jeszcze możesz.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Panowie, nie przeklinamy :]

Dla mnie Aleksandrowicz został spalony, jak dowiedziałem się kto go popiera :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post