Lodowisko

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Lodowisko

Post autor: pebe »

juz sie nastawialem na nauke jazdy na łyżwach a tu klapa. odsuniety termin otwarcia. buuuuu! szkoda ze pisma formalne nie poskladane terminowo czy cos w tym stylu nie wnikam w szczegoly (chodzi o pozwolenie).

pamietam jak bylem maly to jeszcze na rutkach probowalem swoich sil. teraz za to bede mogl sie polamalc bardziej profesjonalnie heheh ;)
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Rzeczywiście z tym lodowiskiem to kompletna klapa!!! Firma TOL z Nowiaka dała ciała!!! Jest też taka możliwość, że wogóle nie powstanie ten obiekt ale to już typowopesymistyczna wizja! Ja z mojej strony mam nadzieje, ze powstanie bo naprawde by się przydało takie lodowisko i nie trzeba jeździć do wawy, żeby się poślizgać! Ja osobiście nigdy nie jeździłem na łyżwach!
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Ślizga sprawa jednym słowem :P
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Moim zdaniem to zasrane miasto dało ciała, ktoś robi lodowisko praktycznie za FREE a tu CENZURA znaleźli się biurokraci!!!! co by się stało jak by oko przymknęli?
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Hmm jednak firma, która zajmuje się budową lodowisk w całej Europie (tak przynajmniej słyszałem) powinna wiedzieć, że trzeba złozyć odpowiednie papiery o pozwolenia na budowę itp.
alkocholik

Post autor: alkocholik »

TomaH pisze:Rzeczywiście z tym lodowiskiem to kompletna klapa!!!
no i czego beczy jeden z drugim? jak APW zrobilo lodowisko i wszyscy zostali na lodzie to tak nie plakali :D
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

alkocholik pisze:no i czego beczy jeden z drugim? jak APW zrobilo lodowisko i wszyscy zostali na lodzie to tak nie plakali :D
A to Ci się alkocholiku udało porównanie :D
ODPOWIEDZ