Drutex dobre okna do domu?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Gali94

Drutex dobre okna do domu?

Post autor: Gali94 »

Budujemy dom i niedługo będziemy musieli wybrać okna. Szukam informacji na temat dość dużej marki drutex. Jakie okna mają? Na które faktycznie warto zwrócić uwagę.
Kamil46

Re: Drutex dobre okna do domu?

Post autor: Kamil46 »

Nie będę mówił, które okna wybrać, bo musisz wybrać takie, aby były dobre dla Ciebie. Ja sam mam zamiar wymienić swoje na Iglo Energy Alucover. Są to okna antywłamaniowe i właśnie takich potrzebuję, aby czuć się bezpiecznie w swoim domu.
Gość

Re: Drutex dobre okna do domu?

Post autor: Gość »

Domega ma naprawdę dobre ceny i świetną jakość. Jeśli jeszcze się wahasz, to nie ma nad czym. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.
Gość

Re: Drutex dobre okna do domu?

Post autor: Gość »

Drutex ma dobrą jakość co widać po opiniach. Różnorodność okien na tyle duża, że na pewno coś wpadnie Ci w oko. Wejdź sobie na ich stronę - tam okna są fajnie opisane. Poczytaj sobie na spokojnie a na pewno nie będziesz mieć już wątpliwości.
Gali94

Re: Drutex dobre okna do domu?

Post autor: Gali94 »

No to w poniedziałek wybierzemy się do salonu Drutex, a akurat jest w naszym mieście. Tutaj myślę że doradzą mi co nieco jeśli chodzi o te bardziej zaawansowane wybory :D
Sunny

Re: Drutex dobre okna do domu?

Post autor: Sunny »

Obecnie nie ma problemu ze znalezieniem odpowiednich okien dla siebie. My zdecydowaliśmy się na te od firmy Atos z Lublina i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post