Potrzebny prawnik rozwodowy Trójmiasto

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Jola23

Potrzebny prawnik rozwodowy Trójmiasto

Post autor: Jola23 »

Pilnie potrzebuję namiarów na dobrego prawnika z Trójmiasta, który zajmuje się rozwodami. Mąż złożył papiery rozwodowe z orzeczeniem o mojej winie, a ja zostanę sama z małym dzieckiem bez oszczędności, bo wszystko do tej pory było odkładane na jego koncie. pomóżcie!
Turko21

Re: Potrzebny prawnik rozwodowy Trójmiasto

Post autor: Turko21 »

Ciężka sprawa, ale są prawnicy, którzy staną na wysokości zadania. W Trójmieście pełnym zaufaniem darzę Pana Michała Mindykowskiego. Nie raz udowodnił że jest dobrym mecenasem. Myślę, że i w Twoim przypadku sobie poradzi.
Rosco39

Re: Potrzebny prawnik rozwodowy Trójmiasto

Post autor: Rosco39 »

Również polecam Pana Michała Mindykowskiego. Nie ma co ukrywać - jest po prostu dobry, więc umów się na spotkanie i wszystko wyjaśnij. Jak źle by nie było, na pewno Ciebie nie rozczaruje :)
Sunny

Re: Potrzebny prawnik rozwodowy Trójmiasto

Post autor: Sunny »

Najlepszym wyborem jest odpowiednia kancelaria prawna. Polecam zajrzeć na https://kancelariamosor.pl/, gdzie można uzyskać skuteczną i szybką pomoc.
Basia36

Re: Potrzebny prawnik rozwodowy Trójmiasto

Post autor: Basia36 »

Kontaktowałaś się z Panem Mindykowskim? Kilka osób go tutaj polecało i naprawdę warto podjąć kontaktu z nim. W tym przypadku mam pewność, że to najlepszy wybór.
jola23

Re: Potrzebny prawnik rozwodowy Trójmiasto

Post autor: jola23 »

Czuję się jakbym wygraną sprawę miała w kieszeni, a takie zakończenie jej to tylko formalność. Niedługo przedzwonię do Pana Michała i zobaczymy jak potoczy się ta sprawa dalej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post