Spacerówki Euro-Cart

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Maria39

Spacerówki Euro-Cart

Post autor: Maria39 »

Hej. Rozwiązanie co raz bliżej, a ja szukam wózka. Ostatnio sporo dobrego naczytałam się o spacerówkach na całe wózkowanie od Euro-Cart. Myślicie że warto się na nie zdecydować? Który konkretnie model wybrać?
Rubi96

Re: Spacerówki Euro-Cart

Post autor: Rubi96 »

Oczywiście to zależy w jaki sposób będzie użytkowany wózek. Ja polecam ten który sama zamierzam wybrać - model Flex. Ten sobie poradzi nawet na trudnych terenach, a do tego jest wózkiem całkiem zgrabnym i lekkim.
Hanna66

Re: Spacerówki Euro-Cart

Post autor: Hanna66 »

Jeśli masz mały bagażnik w aucie, to lepiej wybrać Euro-Cart Volt Pro. Nazywany jest siostrzanym modelem Flexa, z tym że jest mniejszy.
Zofia94

Re: Spacerówki Euro-Cart

Post autor: Zofia94 »

Hej. Euro-Cart jest dobrą marką słynącą z jakości, więc na pewno ich wózki są godne uwagi. Co do konkretnego modelu, to ja polecam Flex, Większe koła i budka po prostu bardziej mi odpowiadają.
maria39

Re: Spacerówki Euro-Cart

Post autor: maria39 »

Dziękuję za tak liczne odpowiedzi. W tak krótkim czasie nie spodziewałam się takiego odzewu. Wszystkie odpowiedzi na pewno wezmę pod uwagę gdy już będę zamawiać wózek.
Kasia39

Re: Spacerówki Euro-Cart

Post autor: Kasia39 »

Myślę, że wśród spacerówek Euro-Cart jest ich tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na moje potrzeby odpowiedni jest na przykład model Spin. Z powodzeniem można go zabrać nawet w podróż samolotem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post