Gdzie w Polsce potrzebne są szwaczki?

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
Buzz
Posty: 6
Rejestracja: 2023-09-04, 03:36

Gdzie w Polsce potrzebne są szwaczki?

Post autor: Buzz »

Ostatnio zastanawiałam się, gdzie w Polsce najbardziej potrzebne są umiejętności szwaczki. Może ktoś z Was orientuje się, w których regionach jest zapotrzebowanie na dobre ręce do szycia? Chciałabym podjąć pracę w nowym miejscu, ale potrzebuję trochę wskazówek. Dzięki z góry za wszelkie informacje!
Uyenneas
Posty: 3
Rejestracja: 2023-11-30, 15:40

Re: Gdzie w Polsce potrzebne są szwaczki?

Post autor: Uyenneas »

W mojej okolicy, czyli w Wielkopolsce, jest spore zapotrzebowanie na szwaczki. Lokalne zakłady odzieżowe poszukują doświadczonych pracowników, zwłaszcza teraz, gdy sezon na ubrania w pełni. Mam nadzieję, że ta informacja Ci pomoże. Powodzenia w poszukiwaniach!
n1ko
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-30, 15:49

Re: Gdzie w Polsce potrzebne są szwaczki?

Post autor: n1ko »

Witaj! Słyszałam, że na Śląsku również jest sporo ofert pracy dla szwaczek. Duże zakłady produkcyjne poszukują nowych pracowników do swoich wydziałów krawieckich. Może warto rozważyć poszukiwania właśnie tutaj. Powodzenia!
Erratum
Posty: 8
Rejestracja: 2023-09-04, 02:53

Re: Gdzie w Polsce potrzebne są szwaczki?

Post autor: Erratum »

Cześć! Zanim zaczniesz poszukiwania pracy jako szwaczka w Polsce, koniecznie sprawdź platformę MM Work Force https://mmwfplus.pl/vacancies_categorie ... /shvachka/ . To miejsce, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert z różnych regionów kraju. Warto skorzystać z tej platformy, ponieważ umożliwia łatwe przeglądanie ogłoszeń i szybki kontakt z pracodawcami. Praca szwaczki w Polsce może być dostępna w różnych sektorach, więc zanim podejmiesz decyzję, warto zobaczyć, jakie możliwości oferuje MM Work Force. Niektóre oferty mogą być również dostępne zdalnie, co daje dodatkowe opcje dostosowania pracy do własnych preferencji.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post