Jak zorganizować domową siłownię?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Gość

Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: Gość »

W jaki sposób zorganizować domową siłownię i o jakich zasadach pamiętać przy doborze sprzętu? Myślę, że taki poradnik może się przydać wielu osobom w czasach coraz wyższych cen karnetów.
Awatar użytkownika
norwood10
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-06, 11:34
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: norwood10 »

Kup kilka sprzętów typu bieżnia, a może nawet przyrząd wyglądający jak schodki :)
Gość

Re: Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: Gość »

Aktualnie masz promocje na maty gumowe i obciążenia zawodnicze w sklepie internetowym https://twinssport.pl/ i to często w granicach 10-20%. Bardziej zaawansowany sprzęt cardio przeceniony o 600 zł. Spokojnie stworzysz, dzięki nim podstawową domową siłownię z opcją do treningu aerobowego oraz siłowego.
Awatar użytkownika
townekaya
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-08, 13:23
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: townekaya »

Na pewno warto kupić jakiś sprzęt na sam początek :) może bieżnia?
imron45
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-08, 17:41

Re: Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: imron45 »

Każdy ma swoje racje, to jest jasne. Czasami trudno wyłonić jedno rozwiązanie w temacie, który jest tak szeroki.
imron45
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-08, 17:41

Re: Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: imron45 »

Faktycznie, niektóre sprawy są bardziej złożone niż się wydaje. Trzeba szanować, że ludzie mają różne spojrzenia.
imron45
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-08, 17:41

Re: Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: imron45 »

Warto otwarcie dyskutować o takich tematach. Każdy ma prawo do własnego zdania i ciekawie jest słuchać różnych punktów widzenia.
roxa

Re: Jak zorganizować domową siłownię?

Post autor: roxa »

Nie mam miejsca na domową siłownię ale jestem zdania że taką https://www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html siłownię powinniśmy mieć przed każdym blokiem i na każdym osiedlu. Jest masa chętnych na tego typu aktywność na świeżym powietrzu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post