Wózek Moi+ od marki Cavoe

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Eliza3

Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Eliza3 »

Wózek Moi+ od Cavoe bardzo mi się spodobał. Myślę o tym aby kupić go do wyprawki, ale najpierw chciałabym wiedzieć czy warto. Jakie Wy macie zdanie o tym wózku??
Marcysia456

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Marcysia456 »

Nie wiem czego oczekujesz od wózka, jednak Cavoe Moi+ należy na pewno do tych zgrabniejszych i lżejszych modeli. Mogę zapewnić też że dzięki amortyzacji podoła na każdym terenie.
Eliza3

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Eliza3 »

No to wygląda na to, że powinien mi odpowiadać. A coś wiesz o jego jakości? Posłuży już do końca wózkowania?
marcysia456

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: marcysia456 »

Zdecydowanie tak! Ma wysokie oparcie, szerokie siedzisko no i spory udźwig, więc na pewno większe dziecko będzie mieć w tym wózku wygodnie.
Eliza3

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Eliza3 »

W takim razie chyba nie ma sensu dłużej się zastanawiać :D Dziękuję za odpowiedzi, wózek zapowiada się świetnie i raczej właśnie jego kupię.
Wika338

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Wika338 »

Cavoe Moi+ jest wózkiem który moim zdaniem mega ciekawie się zapowiada. Na pewno nie rozczaruje jakością. Dobrze da radę w każdym terenie, a przy tym dzięki małym rozmiarom i niskiej wadze nie będzie problematyczny w podróży.
Werka73

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Werka73 »

Ten wózek jest genialny. Nie wiem czy wiecie, ale rośnie on razem z dzieckiem. Ma regulację podnóżka, budki, dzięki temu dziecko już do końca wózkowania będzie się do niego mieścić. Udźwig wózka też na to pozwala.
Natalka45

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Natalka45 »

Rewelacyjny wózek od pierwszych dni życia do końca wózkowania. Ogólnie bardzo lekki i zgrabny, ale też nie można nic złego powiedzieć, ma powiększaną budkę i duży udźwig, do tego łatwo się składać. Do tego teleskopowa rączka, która nie tylko wysuwa się w górę, ale też zwiększa dystans, więc wyższe osoby nie będą deptać po wózku podczas prowadzenia..
Marina64

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Marina64 »

Piękny i praktyczny. Myślę, że to jeden z lepszych wyborów, tym bardziej że jest taki lekki i nieduży. Na maksa polecam.
Karola19

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Karola19 »

Wózek genialny i lekki. Do tego zbudowany tak, że w każdym terenie sobie poradzi. Mnie przekonuje też swoją jakością i ogólnym wyglądem.
Zusi24

Re: Wózek Moi+ od marki Cavoe

Post autor: Zusi24 »

Śliczny jest ten wózek i jeśli miałabym jakiś polecić, to byłby właśnie ten. Ten wózek jest solidnie wykonany i po prostu genialny jeśli chodzi o zastosowane rozwiązania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post