Jakie są zasady dotyczące redakcji zdjęć stockowych?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Emily111

Jakie są zasady dotyczące redakcji zdjęć stockowych?

Post autor: Emily111 »

Czy mogę korzystać z zakupionych zdjęć stockowych bezpośrednio na mojej stronie internetowej? Jakie są opcje licencji dla zdjęć stockowych na Depositphotos? Jakie są zasady dotyczące redakcji zdjęć stockowych?
Bobchik34

Re: Jakie są zasady dotyczące redakcji zdjęć stockowych?

Post autor: Bobchik34 »

Możesz korzystać z zakupionych zdjęć stockowych na swojej stronie internetowej, ale musisz upewnić się, że przestrzegasz warunków licencji, które mogą różnić się w zależności od konkretnego zdjęcia. Depositphotos oferuje różne opcje licencji, w tym standardowe i rozszerzone, które określają, w jakich celach i w jakim kontekście można używać zdjęć. Redakcja zdjęć stockowych jest dozwolona, ale także podlega zasadom licencji, więc należy zwrócić uwagę na ograniczenia, które mogą dotyczyć edycji, aby nie naruszyć praw autorskich. Poszukując plakaty zdjęcia, warto wybrać te, które najlepiej pasują do Twojej strony i spełniają warunki licencji.
Gość

Re: Jakie są zasady dotyczące redakcji zdjęć stockowych?

Post autor: Gość »

Dzięki za wyjaśnienia! To dobrze wiedzieć, że mogę korzystać z zakupionych zdjęć stockowych na swojej stronie internetowej, ale oczywiście będę uważny na warunki licencji. Wybierając zdjęcia, zwrócę uwagę na dostępne opcje licencji i będę przestrzegać zasad dotyczących redakcji, aby uniknąć naruszenia praw autorskich. Teraz mam jasność co do tych kwestii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post