Okna otwierane na zewnątrz

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Malina63

Okna otwierane na zewnątrz

Post autor: Malina63 »

Mam nie lada wyzwanie - znaleźć okna, które otwierałyby się na zewnątrz. Myślę, że takie rozwiązanie w domu parterowym jest idealnym i wygodnym. Problem w tym, że chociaż szukam już dłuższy czas, wciąż nie znalazłam nic konkretnego. Może podpowiecie na co warto się zdecydować?
inum5
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-17, 12:56

Re: Okna otwierane na zewnątrz

Post autor: inum5 »

To prawda, że każdy może mieć własne zdanie. Warto słuchać innych, by zrozumieć, że perspektywy mogą się różnić.
Dori23

Re: Okna otwierane na zewnątrz

Post autor: Dori23 »

Jeśli chodzi o okna PVC, to z czystym sumieniem mogę polecić Drutex Iglo EXT. To okna, które otwierają się na zewnątrz - dostępne są duże, balkonowe jak i standardowe. Mają świetną jakość i dobre parametry izolacyjne. Myślę, że są naprawdę warte uwagi.
Gość

Re: Okna otwierane na zewnątrz

Post autor: Gość »

Szukasz okien o prostym i minimalistycznym designie? Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na okna GEALAN-KUBUS . Ich konstruktorzy postawili na prostotę i minimalizm, tworząc estetyczne i funkcjonalne okna. Więcej informacji znajdziesz na https://www.gealan.de/pl Zobacz i daj znać co myślisz :)
Sunny

Re: Okna otwierane na zewnątrz

Post autor: Sunny »

Jeżeli szukacie okien, które spełnią wszelkie wasze wymagania to polecam przede wszystkim te od firmy Atos z Lublina. Mam je u siebie i jestem z nich bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post