Wózki EasyGo

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Marylka33

Wózki EasyGo

Post autor: Marylka33 »

Hej! Chciałabym się dowiedzieć co myślicie o wózkach od marki EasyGo? Warto je kupić ? Jeśli tak, to jakie konkretnie polecacie?
Nela23

Re: Wózki EasyGo

Post autor: Nela23 »

U mnie wybór padł na model Minima Plus, bo jest to wózek lekki, idealny do miasta i sprawdzi się też w podróży. Słyszałaś o nim?
inata45
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-11, 10:28

Re: Wózki EasyGo

Post autor: inata45 »

Może i tak, ale trzeba też pamiętać o innych punktach widzenia. Ważne jest zrozumienie różnorodności opinii.

______________________
podłoga interaktywna
marylka33

Re: Wózki EasyGo

Post autor: marylka33 »

Słyszałam coś o wspomnianym wózku, ale nie za wiele o nim wiem. A co jeszcze możesz mi o nim powiedzieć? Sam fakt, że sprawdzi się też w podróży brzmi zachęcająco :D
Nela23

Re: Wózki EasyGo

Post autor: Nela23 »

Dokładnie tak! To, że nadaje się do podróży wynika przede wszystkim z niskiej wagi wózka i jego małych rozmiarów. Oczywiście też ekspresowo i bardzo łatwo się składa. Z czystym sumieniem polecam.
Kika92

Re: Wózki EasyGo

Post autor: Kika92 »

Też ostatnio natknęłam się na ofertę tej marki. W oko wpadł mi Virage Ecco. Poza tym, że maja fajną gondolę, jego spacerówka jest tak stworzona, aby już do końca wózkowania służyć. Wózek ogólnie przemyślany tak, że nie można mu nic zarzucić.
imrys45
Posty: 1
Rejestracja: 2023-09-07, 14:15

Re: Wózki EasyGo

Post autor: imrys45 »

To zależy od kontekstu, trzeba to uwzględnić. Ważne jest, aby być otwartym na różne opinie.

___________________
Trafilux.pl/oferta/
Oliwka275

Re: Wózki EasyGo

Post autor: Oliwka275 »

No właśnie. Ja na przykład spodziewam się bliźniąt i potrzebuję podwójnego wózka :D Tak się składa, że EasyGo ma też wózek do takich celów - chodzi o model Domino i to na niego się zdecyduję :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post