Ciekawy kurs do zrealizowania?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
wiewiórka23
Posty: 27
Rejestracja: 2023-05-30, 15:46

Ciekawy kurs do zrealizowania?

Post autor: wiewiórka23 »

Mam ostatnio trochę więcej czasu- pracuję na pół etatu. Chciałabym wykorzystać go jakoś konstruktywnie, dlatego poszukuję jakiegoś godnego zainteresowania kursu. Może coś polecicie?
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: Ciekawy kurs do zrealizowania?

Post autor: Henio26 »

Zajrzyj na Twoje Motywacje - oni mają sporo ciekawych kursów do zaoferowania. Poznałam ich dzięki artykułowi https://twojemotywacje.pl/blog/czym-jes ... ocjonalna/ , który bardzo mnie zainteresował
Ela23

Re: Ciekawy kurs do zrealizowania?

Post autor: Ela23 »

Od dawna marzę o tym by zostać opiekunką w żłobku. Okazuje się, że najlepiej mieć do tego odpowiednie kwalifikacje i na stronie zawodniania.pl mogę je zdobyć. W dodatku takowe kwalifikacji mogę tutaj zdobyć bez wychodzenia z domu! Myślę, że nie będę się długo wahać przed odbyciem tego szkolenia :)
maniuszka

Re: Ciekawy kurs do zrealizowania?

Post autor: maniuszka »

z takich przyszlosciowych i ciekawych to mysle, ze kurs programowania java warty uwagi. W koncu teraz technologia sie mega rozwija i programowanie jest juz obecne wlasciwie wszedzie
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: Ciekawy kurs do zrealizowania?

Post autor: stephano7 »

Od pewnego czasu mam zajawkę na drony, robiąc odpowiednie szkolenia z dilectro uzyskałem teorię oraz praktykę z zakresu pilotażu, dzięki czemu zdałem egzamin.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post