Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Ramona

Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Post autor: Ramona »

Hejka! Postanowiłam utworzyć ten wątek, bo od jakiegoś czasu już myślę o wspomnianym w tytule wózku - Riko Nano Pro. Czy miałyście z nim jakąś styczność? Co o nim myślicie?
Daria94

Re: Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Post autor: Daria94 »

Co prawda nie mam wózka, ale przez to że chcę go kupić, wiem o nim całkiem sporo. Wydaje mi się naprawdę świetnym, dobrze przemyślanym wózkiem.
Ramona

Re: Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Post autor: Ramona »

A co konkretnie o nim myślisz i dlaczego Cię zainteresował? Najważniejsze pytanie - czy na pewno da sobie radę na każdym terenie? I jak z jego składaniem? Na pewno dosyć często będziemy go przewozić w bagazniku.
Daria94

Re: Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Post autor: Daria94 »

Na pewno da sobie radę na każdym terenie i w składaniu też jest łatwy. Na plus działa też jego niska waga, więc naprawdę nie jest to problematyczne.
Ramona

Re: Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Post autor: Ramona »

No teraz chyba wiem już wszystko. Pozostało mi jedynie przedyskutować temat z partnerem, bo mnie wózek w pełni odpowiada.
Denim32

Re: Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Post autor: Denim32 »

Przyznam, że o wózku dowiedziałam się niedawno temu, ale jak tylko dokładnie zapoznałam się z nim, jego specyfikacją, opiniami, itp, to wiem że innego wózka nie chcę mieć.
Maja82

Re: Riko Nano Pro - jakie ma opinie?

Post autor: Maja82 »

Nie słyszałam o tym wózku niczego złego i dlatego odkąd zaszłam w ciążę tylko jego biorę pod uwagę. Widać, że sprawdzi się w każdym terenie, ale nie powinien też sprawiać problemów w transporcie, bo nie jest ciężki ani duży i łatwo się składa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post