organizacja wyjazdu pracowniczego/firmowego

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Nataniela

organizacja wyjazdu pracowniczego/firmowego

Post autor: Nataniela »

Jesteśmy po dużym projekcie w firmie i chcieliśmy w ramach nagrody dla najbardziej zaangażowanych pracowników zaproponować jakiś ciekawy wyjazd. Jeśli macie jakieś pomysły jaki kierunek wybrać to dajcie znać, gdzie ewentualnie szukać kogoś kto takie wyjazdy organizuje.
Gość

Re: organizacja wyjazdu pracowniczego/firmowego

Post autor: Gość »

Agencja Power zajmuje się między innymi działaniami związanymi z organizacją wyjazdów dla pracowników. W tym właśnie takie motywacyjne wyjazdy w ofercie - https://agencjapower.pl/incentive/. W sumie 25 lat doświadczenia więc na pewno pomysłów na takie wyjazdy nie brakuje
Awatar użytkownika
chauncey19
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-08, 12:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: organizacja wyjazdu pracowniczego/firmowego

Post autor: chauncey19 »

Według mnie taki pomysł z organizacją wyjazdu firmowego to strzał w dziesiątkę. Pracownicy na pewno docenią to, że będą mogli się razem lepiej poznać i pobyć razem ze sobą w luźniejszej atmosferze, niż w pracy. Według mnie fajnym kierunkiem na taki wyjazd mogą być góry. Można tam zorganizować wiele zespołowych gier i wyzwań. Mogą one być pomocne w procesie budowania zaufania w zespole i integracji.
___________________________
wyjazdy firmowe w góry
santo
Posty: 98
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: organizacja wyjazdu pracowniczego/firmowego

Post autor: santo »

Co byście powiedzieli na firmowy piknik? Jeszcze pogoda letnia dlatego myślę, że udałoby się taki zorganizować. Imprezy integracyjne na powietrzu mają wiele zalet, trzeba jednak solidnie taki event przygotować. Na stronie https://foxevents.pl/pikniki-firmowe/ czytałem właśnie jak taki piknik może wyglądać i jak ta agencja może pomóc w organizacji tego wydarzenia, zaczynając od wyboru miejsca po zapewnienie uczestnikom rozrywek i bezpieczeństwa.
Gość

Re: organizacja wyjazdu pracowniczego/firmowego

Post autor: Gość »

Zastanawiałem się, gdzie w Warszawie można wypożyczyć krzesła na większą ilość osób. Trafiłem na tę stronę i myślę, że warto się z nią zapoznać: wypożyczalnia krzeseł warszawa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post