Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
antosiae

Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Post autor: antosiae »

hejka chcę sobie zrobić piercing w brodzie. szukam kozaka który to ogarnie i będzie dość delikatny bo ogólnie to jestem panikara :) Wawa i okolice tak do 40 kilometrów.
tango666

Re: Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Post autor: tango666 »

super pomysł, też zawsze mi się takie spiki podobały w tym miejscu :D ale praca niestety nie pozwala na takie wariacje.
tinto

Re: Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Post autor: tinto »

jak jesteś panikara to idź z kimś, poza tym dobry piercer wie jak uspokoić nawet największego panikarza.
tintoe

Re: Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Post autor: tintoe »

No dokładnie i nie zapomnij zjeść dużego śniadania i mieć coś słodkiego pod ręką - bo jak ci cukier wpadnie to masz jak w banku że odlecisz hihi :D
Camo4

Re: Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Post autor: Camo4 »

Hej, potrzebujecie doświadczonego piercera? JahLove na Wilczej to miejsce, gdzie Kacper tworzy prawdziwe dzieła sztuki. Bezpieczeństwo i dbałość o szczegóły - to ich motto. Zaufajcie im i zróbcie coś odważnego! Ja osobiście czekam na mój termin na helixa i już nie mogę się doczekać :)
reno

Re: Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Post autor: reno »

Kiedy potrzebowałam profesjonalnego i oryginalnego piercingu, JahLove Studio był oczywistym wyborem. Ich piercer jest po prostu kozacki!
Klarysa3

Re: Jaki dobry piercer w Warszawie i okolicach?

Post autor: Klarysa3 »

Też słyszałam o Ani z JahLove bo zastąpiła Kacpra i również sporo osób ją poleca!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post