Cavo Moi+ - warto go kupić?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Sabina22

Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Sabina22 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupieniem wózka Cavoe Moi+ w wersji wielofunkcyjnej. Myślicie, że to będzie dobry wybór? Co możecie powiedzieć o wózku?
Luna82

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Luna82 »

Jasne, że tak. Wózek wpadł mi w oko. Jest w rozsądnej cenie, a do tego lekki i zgrabny.
Sabina22

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Sabina22 »

Jest coś jeszcze co możesz o nim powiedzieć? Coś co na maksa przekona mnie do tego wyboru?
Luna82

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Luna82 »

Wygląda na to, że to wózek dobry na co dzień jak i w podróż, a do tego powinien dać radę w każdym terenie. Ma amortyzowane koła, które zapewnią komfort dziecku nawet na wybojach ;)
sabina22

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: sabina22 »

Dziękuję bardzo w takim razie za wszystkie odpowiedzi. Teraz będzie mi zdecydowanie łatwiej wybrać :)
Lynn99

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Lynn99 »

Według mnie to świetny wózek. Fajnym jest też model Ideo z obracanym siedziskiem, który mam w zamiarze kupić dla siebie :)
Sun21

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Sun21 »

Powiem tak - jeśli szukasz wózka zgrabnego, ale jednocześnie na każdy teren, to jest to wózek, z którego będziesz zadowolona. Co więcej - jest na tyle lekki i mały, że podróż samolotowa z nim nie będzie wielkim wyzwaniem :)
Choco52

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Choco52 »

Uważam, że Moi+ to ekstra wózek. Ciężko znaleźć tak zgrabne wózki, które dadzą sobie radę też w terenie,a ten do takich należy. Nie mam wątpliwości że będzie łatwy w transporcie bo składa się błyskawicznie i zajmuje mało miejsca po złożeniu.
Lorka75

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Lorka75 »

Myślę, że Cavoe Moi+ jest zdecydowanie wózkiem, który warto kupić. Sama już od jakiegoś czasu mam go na oku i wydaje się być idealny dla mnie.
Mia42

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Mia42 »

Jak najbardziej warto kupić Cavoe Moi+. Wózek jest zgrabny i lekki, ale miło zaskakuje na bardziej wyboistych terenach, bo tam też świetnie sobie radzi.
Candy32

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Candy32 »

Myślę, że w przypadku tego wózka nie trzeba się za dużo rozwodzić. Same dobre opinie, super jakość i mega funkcjonalność. Czy coś jeszcze potrzeba, żeby kupić wózek? :D
Coco77

Re: Cavo Moi+ - warto go kupić?

Post autor: Coco77 »

To najlepszy wózek jaki oglądałam. Najładniejszy, lekki i zgrabny. Polecam z czystym sumieniem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post