Badania medycyny pracy gdzie?

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
Boryskowa

Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: Boryskowa »

Planuję wybrac się na badania pracownicze, szef nie napisał gdzie bo nie miał do tej pory umowy z żadną przychodnią. Mam po prostu iść i wziąć fakturę dla szefa. Jaką przychodnię polecacie? Na ten moment znalazłam przychodnię Medivita, bo sporo osób polecało ale nie wiem jak się zabrać do tego.
lentołek

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: lentołek »

Idź idź to jedna z lepszych przychodni jesli chodzi o medycyne pracy :) Ja robiłam kilka tygodni temu bo zmieniłam pracę i byłam mega zaskoczona że wszystko z jeden dzień zamknelismy - szybko i sprawnie.
pegaz

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: pegaz »

Pogadaj z szefem bo teraz chyba każda firma co ma pracownika musi mieć umowe z jakąś przychodnią. Podsuń mu tą medivitę i niech księgowa ogarnie tam umowę. Tak będzie najłatwiej :)
melody

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: melody »

No u mnie to wyglądało tak że na skierowaniu nie miałam wpisanej przychodni bo byłam pierwsyzm pracownikiem w firmie więc poszłam gdziebądź i wziełam fv na firmę :) Też podziałało :-)
Boryskowa

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: Boryskowa »

Dzięki wielkie, Tak zrobię.
bryczes

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: bryczes »

Fajnie że są takie placówki jak medivita, na miarę XXI wieku. Gdzie człowiek nie czuje się jak zbędny element :)
lankawi

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: lankawi »

Medivita na pewno sobie radzi, to prawda! Miałam okazję odwiedzić ich przychodnię w celu przeprowadzenia badań medycyny pracy i wszystko odbyło się sprawnie. Panie na rejestracji bardzo pomocne i miłe :)
gonzo

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: gonzo »

również lubie takie przychodnie gdzie w jeden dzień wszystko ogarnę bo nie mam czasu jeździć i tracić czasu
gonzoo

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: gonzoo »

Jeśli szukasz szczegółów dotyczących badań medycyny pracy to wiem, że Medivita https://badania.medycynapracywawa.pl/ może dostarczyć Ci potrzebnych informacji. Znajdziesz tam wytyczne, które pomogą Ci się przygotować do wizyty lekarskiej. Rejestrujesz się telefonicznie lub online idziesz i w jeden dzień ogarniają wszystkie niezbędne badania :)
lonciak

Re: Badania medycyny pracy gdzie?

Post autor: lonciak »

bardzo dobra oferta jeśli chodzi o badania medyczne, wybiorę się do nich po nowym roku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post