Kosmetyki dla osób starszych

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Foxxi
Posty: 24
Rejestracja: 2021-09-06, 19:53

Kosmetyki dla osób starszych

Post autor: Foxxi »

Moja mama uwielbia dbać o swoje ciało i twarz i robi to regularnie. Jednak bardzo trudno jest znaleźć kosmetyki do pielęgnacji w tym wieku. Szczególnie martwi ją jej twarz i to, że wygląda na starszą niż jej prawdziwy wiek. Co mogę jej dać w prezencie?
TeddyBear
Posty: 19
Rejestracja: 2021-09-06, 19:38

Re: Kosmetyki dla osób starszych

Post autor: TeddyBear »

Wszystkie kobiety martwią się, aby nie wyglądać na starsze niż ich lata. I to jest normalne. Wiele osób używa kremów lub kremów nawilżających lub stosuje inne techniki kosmetyczne. Jeśli chodzi o moją mamę, to nie jest ona fanką radykalnych rozwiązań i do swojej skóry używa żelu złuszczającego do twarzy https://lotana.pl/product/rejudicare-zl ... exfobrite/
W opisie czytamy, że żel ten dba o zdrowie skóry, likwiduje rozszerzone pory, nierówny koloryt skóry, zmarszczki, zaczerwienienia. I myślę, że to naprawdę działa
xlucian

Re: Kosmetyki dla osób starszych

Post autor: xlucian »

No cóż, teraz na świecie jest sporo różnych rodzajów kosmetyków i ciężko jest wybrać jakiś dla swojej mamy. Myślę, że jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie jej dobrego makijażu jest to, aby sama wybrała sobie makijaż, bo lepiej się na tym zna.
Awatar użytkownika
constantin56
Posty: 4
Rejestracja: 2022-12-30, 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kosmetyki dla osób starszych

Post autor: constantin56 »

Moja babcia często używa kosmetyków naturalnych na bazie ziół
ona74

Re: Kosmetyki dla osób starszych

Post autor: ona74 »

Ostatnio moja babcia zaczęła używać Eveline contour correction krem do twarzy i jest bardzo zadowolona. To elegancka kobieta, która wciąż się maluje i bardzo podoba jej się to, że ten krem nadaje się pod makijaż i nie wytłuszcza skóry.
rufus
Posty: 97
Rejestracja: 2023-11-13, 11:09

Re: Kosmetyki dla osób starszych

Post autor: rufus »

Ujędrnianie wiotkiej skóry pod oczami można również wspomagać przez stosowanie specjalistycznych urządzeń kosmetycznych, takich jak rollery czy masażery do twarzy. Te narzędzia, stosowane regularnie, mogą poprawić krążenie i stymulować skórę do produkcji kolagenu. Ważne jest, aby dobierać produkty i urządzenia odpowiednie do delikatnej skóry wokół oczu. Więcej porad na temat wyboru odpowiednich metod i produktów znajdziesz na stronie https://www.abcslubu.pl/uroda-i-zdrowie ... a-ujedrnic która oferuje kompleksowe informacje na temat pielęgnacji tej wrażliwej strefy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post