Kryptowaluta czy nft

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
TeddyBear
Posty: 19
Rejestracja: 2021-09-06, 19:38

Kryptowaluta czy nft

Post autor: TeddyBear »

Chcę zainwestować swoje pieniądze w coś wartościowego. Sytuacja gospodarcza jest ostatnio bardzo niestabilna i nie mogę się zdecydować. Z jednej strony kryptowaluty są stabilne, a z drugiej nft zyskuje obecnie dużą popularność. Co o tym sądzisz?
Foxxi
Posty: 24
Rejestracja: 2021-09-06, 19:53

Re: Kryptowaluta czy nft

Post autor: Foxxi »

Nie wiem, co ci powiedzieć. W tej chwili bardzo trudno jest być pewnym czegokolwiek, w tym inwestycji. Z jednej strony kryptowaluty to coś, co jest już znane i jest na ten temat wiele informacji, ale z drugiej strony nft to nowa branża, w której można zarobić wielkie pieniądze, jeśli dokona się odpowiednich wyborów. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w cmetal project
AlanWeb
Posty: 23
Rejestracja: 2021-09-06, 19:45

Re: Kryptowaluta czy nft

Post autor: AlanWeb »

nft to rzeczywiście bardzo dobra opcja na inwestycję. Jak wszystko co nowe, jest to obszar, który wymaga wielu badań i myślę, że trzeba poświęcić dużo czasu, aby się z nim uporać. Jednakże, jeśli zdobędziesz wiedzę na ten temat, wtedy łatwo będzie ci wiedzieć, w co inwestować.
Awatar użytkownika
bayereryn
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-07, 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kryptowaluta czy nft

Post autor: bayereryn »

Na ten moment zastanawiam sie nad korzystaniem z kantoru bitcoin - https://swap.ly/pl/. Korzystanie z kantorów online jest możliwe praktycznie w każdej chwili. Procedura zakupu kryptowalut jest prosta i zbliżona do zakupu klasycznych walut. Wygląda to następująco: odwiedzasz kantor, wpłacasz pieniądze, a następnie otrzymujesz za nie kryptowaluty.
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: Kryptowaluta czy nft

Post autor: masiamo90 »

Cześć wszystkim! Właśnie zastanawiam się nad tym tematem, bo wiele mówi się teraz o popularności nft. Ja jednak siedzę w rynku kryptowalut i śledzę ich kursy. Nie mam odwagi zainwestować w NFT, podziwiam was. W jakie waluty inwestujecie? Czy korzystny jest teraz usd coin kurs? Poszukuję sprawdzonych kursów walut cyfrowych.
ODPOWIEDZ