Luźna sukienka casualowa

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
IskaPavlova
Posty: 7
Rejestracja: 2022-03-28, 12:29

Re: Luźna sukienka casualowa

Post autor: IskaPavlova »

Hejka. Jak ma się maszynę do szycia, chociażby miałby to być stary Łucznik, to można takie rzeczy zrobić samemu. Poza tym jeżeli ma to być luźna sukienka to warto pomyśleć o dobrej jakości materiałach. Mogą się też przydać gumy pasmanteryjne np. do szycia spódnicy czy spodni.
Awatar użytkownika
maxwellulla
Posty: 1
Rejestracja: 2023-03-17, 09:03

Re: Luźna sukienka casualowa

Post autor: maxwellulla »

Hej! Ja niestety nie umiem szyć, a również chciałabym wyglądać modnie. Przez co zastanawiam się, jakie sukienki obecnie są w modzie? Chciałabym odświeżyć trochę swoją szafę przed wakacjami. Macie jakieś rady?
_______________________
sukienka letnia
isuzu

Re: Luźna sukienka casualowa

Post autor: isuzu »

"A co myslicie o marce https://hibou.pl/ ostatnio widziałam ich sukienki letnie i powiem wam że jestem mile zaskoczona, bo tak jak czytałam to fajna gramatura prosty krój i widać że sukienka jest naprawdę dobrze odszyta :) "
inum5
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-17, 12:56

Re: Luźna sukienka casualowa

Post autor: inum5 »

Może i tak, ale nie można zapominać o innych punktach widzenia. Ważne jest poszukiwanie wspólnego mianownika.
rufus
Posty: 96
Rejestracja: 2023-11-13, 11:09

Re: Luźna sukienka casualowa

Post autor: rufus »

Seksapil po 50-tce to nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim pewności siebie i akceptacji własnego ciała. Wiele osób w tym wieku odkrywa, że atrakcyjność to coś więcej niż młodość. Ważne jest, aby dbać o siebie, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Więcej inspiracji znajdziesz na https://lamaja.pl/blog/seksapil-po-50-r ... e-od-wieku gdzie eksperci dzielą się wskazówkami.
Awatar użytkownika
chudson
Posty: 5
Rejestracja: 2023-05-11, 13:37
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Luźna sukienka casualowa

Post autor: chudson »

Podstawowe zasady wyboru sukienki na wesele to nie tylko odpowiedź na pytanie o aktualne trendy, ale przede wszystkim zrozumienie etykiety i specyfiki tej uroczystości. Przede wszystkim, pod żadnym pozorem nie zakładaj białej lub kremowej sukienki – to kolor zastrzeżony dla panny młodej.



______________________________
najpiękniejsze sukienki na wesele
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post