Stół do jadalni

Regionalne fora poświęcone danym miastom/wsiom w powiecie płońskim
romainna

Stół do jadalni

Post autor: romainna »

Hej

Szukam dość dużego i masywnego stołu do jadalni. Najlepiej w kolorze drewna. Polećcie mi jakieś sklepu z takimi meblami.
Hats
Posty: 78
Rejestracja: 2019-12-13, 13:35

Re: Stół do jadalni

Post autor: Hats »

romainna pisze: 2020-04-13, 12:59 Hej

Szukam dość dużego i masywnego stołu do jadalni. Najlepiej w kolorze drewna. Polećcie mi jakieś sklepu z takimi meblami.
Stacjonarnie nie sądze abyś mogła znaleźć taki mebel. No chyba, że w antykwariatach ale nie każdy lubi taki styl ( poza tym jest tutaj ryzyko, ze przyniesiesz do domu korniki, tak więc takie meble trzeba bardzo uważnie sprawdzać przed zakupem). Porządny stół wykonany z drewna mozesz zamówić w Stolvero. Jest to polska manufaktura, która oferuje meble wykonane z prawdziwego drewna. Duże sieciówki raczej specjalizują sie w meblach wykonanych z płyty.

Ciekawe są projekty z surowego drewna, jak tutaj:
Obrazek
doushorm
Posty: 2
Rejestracja: 2020-04-17, 22:19

Re: Stół do jadalni

Post autor: doushorm »

Też chętnie sprawdzę jakieś stoły do jadalni/
___________________________________________________
fotobudka Warszawa
Gocha

Re: Stół do jadalni

Post autor: Gocha »

Ja wzięłam pierwszy lepszy - byleby nie był drogi. Po prostu nie przywiązuje do tego większej wagi..
Kamilla36

Re: Stół do jadalni

Post autor: Kamilla36 »

]Wybierając meble trzeba zwracać nie tylko uwagę na wygląd, ale też na jakość i cenę. Według mnie, najlepiej jest szukać ich w sklepie internetowym Najtańsze Meble. Tutaj jest największy wybór mebli do każdego pomieszczenia i na każdy w super cenach. Sama tutaj upatrzyłam sobie wersalkę beira i po nowym roku na pewno ją zamówię. Nie dość, że jest śliczna, jest też w atrakcyjnej cenie. Właśnie dlatego każdemu polecam zakupy w tym sklepie - bo to duża oszczędność czasu i pieniędzy, a na pewno kupisz coś solidnego.
mucha123

Re: Stół do jadalni

Post autor: mucha123 »

Zakup odpowiednich krzeseł do jadalni też jest bardzo istotny. Warto szukać inspiracji w sieci - na przykład na blogach takich jak http://konsul.sklep.pl/nowoczesne-krzes ... c-wygodne/. Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji.
ODPOWIEDZ