szkolenie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
ewelinagrym
Posty: 1
Rejestracja: 2022-11-27, 12:08

Re: szkolenie

Post autor: ewelinagrym »

Bardzo potrzebne szkolenia dla pracowników twojej firmy można znaleźć na stronie internetowej https://www.wstronerozwoju.com/szkolenia-obsluga-klienta/szkolenia-obsluga-klienta/. Dzięki nim twoi pracownicy nauczą się w jaki sposób pracować z klientem.
Awatar użytkownika
fhuel
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-13, 14:22
Lokalizacja: Swolszewice Małe

Re: szkolenie

Post autor: fhuel »

Według mnie warto jest się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje. Najlepiej jest wybierać takie kursy i szkolenia, które będą zgodne z naszymi zainteresowaniami i pomogą nam zdobyć cenne kwalifikacje. Ja np. jestem fanem żeglarstwa, przez co zastanawiam się nad zrobieniem patentu żeglarskiego. Ktoś z was może wie jak się do tego zabrać?
__________________________________
WEEKENDOWE KURSY ŻEGLARSKIE – POMYSŁ NA WYPOCZYNEK W KRAJU
Awatar użytkownika
kenyattaboyer
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-17, 14:54
Lokalizacja: Łódź

Re: szkolenie

Post autor: kenyattaboyer »

Ja ostatnio brałam udział w szkoleniu NVC i nauczyłam się empatycznej komunikacji :)
fiora
Posty: 18
Rejestracja: 2023-01-15, 17:35

Re: szkolenie

Post autor: fiora »

Wszystko zależy od tego, w jakimi kierunku chcecie się szkolić. Jeśli chodzi o szkolenia na drony, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Na takim szkoleniu można nie tylko wiele się dowiedzieć, ale również tę wiedzę wykorzystać w praktyce.
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: szkolenie

Post autor: masiamo90 »

Szkolenia i kursy bardzo rozwijają, jednak ja nie mam na to czasu. Próbuję samodzielnie ogarnąć swoje zainteresowania, dlatego poszukuję sprawdzonych stron, serwisów, a nawet for dotyczących finansów. Chciałabym zapytać o stop loss, ponieważ wiem, że mało ludzi go używa, nie rozumiem. Uważa,że ochrona kapitału jest niezwykle ważna.
haniatyc
Posty: 1
Rejestracja: 2023-04-02, 11:46

Re: szkolenie

Post autor: haniatyc »

Szkolenia dla nauczycieli to skuteczny sposób na rozwój kariery zawodowej, doskonalenie metod pracy z uczniami oraz nauczanie w oparciu o najnowsze trendy edukacyjne. Szeroką ofertę szkoleń dla nauczycieli oferuje firma https://kire.pl/oferta/szkolenia/szkole ... auczycieli
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: szkolenie

Post autor: stephano7 »

Moim zdaniem na pewno warto zainwestować w angielski biznesowy, żeby być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. Teraz to podstawa jak chce się pracować w dużej firmie.
santo
Posty: 93
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: szkolenie

Post autor: santo »

Jeśli chcecie aby pracownicy nie mieli problemu z wykonywaniem obowiązków zgodnie z przepisami to może warto ich zapisać na szkolenia z prawa? Można znaleźć takie adekwatne do działania branży, na przykład szkolenia na temat praw autorskich. Firmy szkoleniowe potrafią dopasować program szkolenia do potrzeb danej firmy.
wodna11

Re: szkolenie

Post autor: wodna11 »

Teraz dużo szkoleń jest dostępnych online i znacznie ułatwia to rozwój. Ja ostatnio miałam okazję poznać swoje predyspozycje dzięki testowi predyspozycji dostępnemu również online.
imada3
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-12, 12:08

Re: szkolenie

Post autor: imada3 »

Nie mam jednoznacznej odpowiedzi, to kwestia indywidualna. Warto respektować, że każdy może mieć inne zdanie.

_____________________
Taśma termotransferowa żywiczna (resin) ZEBRA 4800 156mm x 450mb OUT
imsom
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-13, 10:23

Re: szkolenie

Post autor: imsom »

Oczywiście, warto uwzględnić różnorodność perspektyw. Każdy ma prawo do swojego zdania i warto to uszanować.

_________________
Renowacja podłóg linoleum
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: szkolenie

Post autor: stephano7 »

fiora pisze: 2023-01-31, 21:13 Wszystko zależy od tego, w jakimi kierunku chcecie się szkolić. Jeśli chodzi o szkolenia na drony, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Na takim szkoleniu można nie tylko wiele się dowiedzieć, ale również tę wiedzę wykorzystać w praktyce.
Bardzo przydatne jest takie szkolenie jak ktoś ma zajawkę, swoje robiłem z dilectro. Dużo można się nauczyć i potem przystąpić do odpowiednich egzaminów aby uzyskać niezbędne certyfikaty.
Awatar użytkownika
abbottzoila
Posty: 7
Rejestracja: 2023-11-29, 13:02
Lokalizacja: Kraków

Re: szkolenie

Post autor: abbottzoila »

Wydaje mi się, że zawsze warto się skupić na sobie i swoim rozwoju.
foka39

Re: szkolenie

Post autor: foka39 »

Wybierając szkolenie, polecam zastanowić się nad tym w czym czujesz się dobrze, ale też przemyśleć ten kierunek pod kontem dostępności wakatów. Na stronie zawodoze.pl można zapisać się na technika OZE, a jest to zawód w którym stale potrzeba ludzi, bo wciąż się rozwija. Polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post