Sklepik spozywczy

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
Malwina23
Posty: 35
Rejestracja: 2021-07-07, 10:08

Sklepik spozywczy

Post autor: Malwina23 »

szukam pomyslu na sklepik spozywczy?
w jaki sposob go zalozyc od czego zaczac?
jakie wyposazenie jest potrzebne?
Awatar użytkownika
ubosco
Posty: 4
Rejestracja: 2022-09-15, 13:08
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: ubosco »

Pytanie gdzie chcesz założyć? Najlepiej w obecności dużych magazynów i zakładów pracy. Koło mojego zakładu nie ma czegoś takiego i bardzo nam tego brakuje
Awatar użytkownika
qpollich
Posty: 4
Rejestracja: 2022-10-04, 18:20
Lokalizacja: Krosno

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: qpollich »

Najlepiej od założenia firmy, a potem od znalezienia lokalu. Następnie możesz podpisać umowy z dostawcami :P
Awatar użytkownika
adamsathena
Posty: 11
Rejestracja: 2023-04-07, 11:54
Lokalizacja: Koszalin

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: adamsathena »

Jeśli chodzi o wyposażenie sklepiku spożywczego, to potrzebne mogą być przede wszystkim regały i lady, chłodziarki i zamrażarki, kasa fiskalna, wózki sklepowe, koszyki na zakupy itp. Ja sama prowadzę od niedawna taki sklepik i przed wakacjami chciałabym go wyposażyć w lodówki na napoje. Wiecie może, gdzie takie lodówki mogłabym zakupić? Chodzi mi o takie przeszklone szafy chłodnicze, najlepiej dwudrzwiowe. Poszukując sama różnych ofert natrafiłam na taką - https://www.wyposazenie-sklepowe.pl/226 ... -na-napoje. Czy ktoś z was może kiedyś zamawiałam stąd wyposażenie do swojego sklepu?
sewos
Posty: 3
Rejestracja: 2022-06-21, 18:22
Kontakt:

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: sewos »

czy takie małe sklepiki spożywcze mają nadal siłę przebicia w porównaniu do wielkich centrów zakupowych ? oczywiscie uważam to za głupie, bo nie samymi markami człowiek żyje ale wiem, że nie każdy ma takie podejście
santo
Posty: 93
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: santo »

Ja lubię robić zakupy online także spożywcze, macie namiary na swoje ulubione sklepy z takim asortymentem? Ja mogę polecić śmiało https://www.idelikatesy24.pl/ który zmienia się powoli na tasti.pl. Mają najlepszej jakości produkty z Włoch, Grecji czy Hiszpanii. Oryginalne, sprowadzane świeże i z długą datą ważności.
Awatar użytkownika
vhomenick
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-23, 13:04
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: vhomenick »

Przed nami Wielkanoc i wiele różnych promocji w sklepach spożywczych. Co sądzicie o czytaniu odpowiednich portali i byciu na bieżąco z promocjami i obniżkami cen? Wielkanoc, która wypada w tym roku ostatniego dnia marca, zbliża się wielkimi krokami. Do obchodów tego święta przygotowuje się nie tylko handel, który stopniowo wdraża w swoich sklepach dedykowane standy i ekspozycje, ale także producenci.



______________________________________
Wiadomości Spożywcze - rynek spożywczy, promocje, konkursy, wydarzenia
Redoni81
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-23, 20:37

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: Redoni81 »

Czy w dobie sklepów wielopowierzchniowych takie sklepiki mają jeszcze rację bytu.
_________________
szablony malarskie
Garcia
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-24, 08:47

Re: Sklepik spozywczy

Post autor: Garcia »

Chyba tylko w małych miejscowościach

---
http://twojmarketing24.pl/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post