Czy programista jest super?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
AlanWeb
Posty: 22
Rejestracja: 2021-09-06, 19:45

Czy programista jest super?

Post autor: AlanWeb »

Nie mogę się zdecydować, czego chcę się uczyć po szkole. Wszyscy radzą mi, żebym studiował programowanie. Czy rzeczywiście jest to zawód prestiżowy?
xLucian

Re: Czy programista jest super?

Post autor: xLucian »

W rzeczywistości istnieje całkiem sporo prestiżowych zawodów. A programista jest jednym z takich zawodów. Radzę Ci więc, abyś poszedł na studia programistyczne, a myślę, że Ci się spodoba.
Foxxi
Posty: 23
Rejestracja: 2021-09-06, 19:53

Re: Czy programista jest super?

Post autor: Foxxi »

Programowanie to rzeczywiście bardzo przydatna umiejętność. Programiści są zawsze poszukiwani jako zawód, w którym można uzyskać bardzo przyzwoite wynagrodzenie. Ale żeby być dobrym programistą, trzeba mieć dobre wykształcenie. Takie wykształcenie można zdobyć na uniwersytecie lub zapisać się na kurs programowania. Innym dobrym rozwiązaniem są korepetycje programowanie
Awatar użytkownika
konopelskieda
Posty: 1
Rejestracja: 2023-09-14, 13:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy programista jest super?

Post autor: konopelskieda »

Współpraca z software house ma wiele zalet. Brak potrzeby zatrudnienia kadry IT we własnej firmie, stałe wsparcie, szeroki zakres technologii – to dopiero początek korzyści. Software House’y oferują szereg usług w zakresie realizacji projektów programistycznych.



______________________
software house
kazeus
Posty: 1
Rejestracja: 2023-09-28, 09:10

Re: Czy programista jest super?

Post autor: kazeus »

AlanWeb pisze: 2022-06-19, 18:06 Nie mogę się zdecydować, czego chcę się uczyć po szkole. Wszyscy radzą mi, żebym studiował programowanie. Czy rzeczywiście jest to zawód prestiżowy?
Myślę, że tak. To zawód przyszłości. Polecam Ci iść w kierunku programisty JAVA.
santo
Posty: 93
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: Czy programista jest super?

Post autor: santo »

Na pewno będąc dobrym programistą można rozsądnie zarabiać. Warto zacząć od studiów informatycznych, na https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-inzyn ... i-stopnia/ taki kierunek na pewno jest prowadzony i są to studia inżynierskie, 3,5 letnie. Potem można już spokojnie podjąć pracę i przy okazji kończyć studia uzupełniające magisterskie. Mnóstwo studentów tak właśnie robi.
Awatar użytkownika
chudson
Posty: 5
Rejestracja: 2023-05-11, 13:37
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy programista jest super?

Post autor: chudson »

Chcesz studiować informatykę, ale nie możesz dojeżdżać regularnie na zajęcia? Pracujesz w nienormowanym trybie? A może jesteś rodzicem i nie masz z kim zostawić na dłużej swojej pociechy? Właśnie dlatego warto zdecydować się na studiowanie informatyki niestacjonarnej interaktywnej.



_____________________________
Studia RealTime online z Informatyki
ODPOWIEDZ