Jaki motor/ hulajnoga?

zalewluc
Posty: 5
Rejestracja: 2022-05-09, 12:23

Jaki motor/ hulajnoga?

Post autor: zalewluc »

Witam, szukam motocykla/ skutera o małej pojemności którym będę mogła przemieszczać się codziennie do pracy. Macie jakieś propozycje? A może elektryczna hulajnoga będzie lepszym rozwiązaniem?
Awatar użytkownika
dexter91
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-22, 11:29
Lokalizacja: Łańcut

Re: Jaki motor/ hulajnoga?

Post autor: dexter91 »

Nie wiem, czy dotyczy to również deskorolek elektrycznych, no ale na stronie internetowej https://maxelektro.pl/poradniki/nowe-pr ... h,599.html można znaleźć bardzo ciekawy artykuł o tym, jakie są nowe przepisy dla hulajnóg elektrycznych. Myślę, że warto zapoznać się z tym artykułem, jeżeli planujesz zakup hulajnogi elektrycznej. Myślę, że to dobry wybór, jeżeli chcesz jeździć hulajnogą elektryczną do pracy. Pozdrawiam! :D
Ethan88
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-19, 06:37
Kontakt:

Re: Jaki motor/ hulajnoga?

Post autor: Ethan88 »

Moim zdaniem warto rozważyć skuter o pojemności 125 cm. Zakładam, że masz prawo jazdy na auto dłużej niż 3 lata. Jest to bardzo tani środek transportu który do poruszania się w mieście jest idealny. Możesz popatrzeć na Hondę, Yamahę i Kymco.
fiora
Posty: 18
Rejestracja: 2023-01-15, 17:35

Re: Jaki motor?

Post autor: fiora »

Jeśli zdecydujecie się na motor, to należy również wybrać profesjonalny kask, dzięki któremu zadbamy o nasze bezpieczeństwo. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności należy sobie zerknąć na kanał #TYLKOjazda z MotoTour, gdzie jest sporo ważnych i praktycznych informacji, które pomogą w podjęciu decyzji. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
soniaa

Re: Jaki motor/ hulajnoga?

Post autor: soniaa »

Czy polecilibyście taką głowicę https://www.rooader.pl/produkt/glowica- ... 2-inn.html i co o niej sądzicie? Potrzebujemy zamówić do skutera i ta wydaje mi się być idealna, natomiast chciałabym zapoznać się jeszcze z waszymi opiniami.
Awatar użytkownika
bwill
Posty: 4
Rejestracja: 2023-05-02, 12:41
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Jaki motor/ hulajnoga?

Post autor: bwill »

Myślę, że zakup takiej hulajnogi to super pomysł
Awatar użytkownika
hayesludie
Posty: 4
Rejestracja: 2023-09-29, 15:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki motor/ hulajnoga?

Post autor: hayesludie »

Słyszałam, że przepisy drogowe dla hulajnóg zostały ostatnio zaostrzone.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post