Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
IgorOs
Posty: 10
Rejestracja: 2022-04-24, 16:44

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: IgorOs »

Odnośnie wyboru serwisu, który specjalizuje się w zakresie automatycznych skrzyń biegów to ja mogę polecić niezawodny do tej pory u mnie Auto Józefów z pod Warszawy. Gdzie serwisuję skrzynię i robię przeglądy od lat. Przede wszystkim kompetentna obsługa, profesjonalne doradztwo i jednocześnie terminowość wykonywanych prac więc osobiście nie mam co do nich jakichkolwiek zastrzeżeń.
PawełMM
Posty: 21
Rejestracja: 2022-04-24, 17:11

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: PawełMM »

Dokładnie wszystko przeprowadzone na naprawdę wysokim standardzie, profesjonalne podejście obsługi i jednocześnie dobrej organizacji. Dlatego zajrzyj na Auto Józefów jest serwisem na który postawić. Znają się na rzeczy, dotrzymują terminów i jednocześnie zapewniają konkurencyjne warunki (także odnośnie gwarancji).
JosekKal
Posty: 15
Rejestracja: 2022-04-24, 16:32

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: JosekKal »

Podziela opinie co do Auto Józefów. Serwis sprawdzony od wielu lat, który zna się na temacie różnym typie automatów i dotrzymuje terminów realizacji. W końcu wszystko jest tak jak być powinno, problem pomimo wielu kilometrów nie powraca i do tego od razu wymieniony olej. Serwis zrobiony na czas. Polecam i mam nadzieję, że też sprawnie sie z tym kłopotem uporacie!
IgorOs
Posty: 10
Rejestracja: 2022-04-24, 16:44

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: IgorOs »

I jak podjąłeś już decyzję w zakresie naprawy? Jeśli tak to mam nadzieję, że podzielisz się spostrzeżeniami jak już będzie po wszystkim. Pozdrawiam!
martynanagawska
Posty: 1
Rejestracja: 2022-11-01, 11:30

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: martynanagawska »

Automatyczna skrzynia biegów jest bardzo skomplikowanym mechanizmem, dlatego wszelkie konserwacje z nią związane zlecam profesjonalistom. Dobrą ofertę na naprawę i regenerację tego elementu zapewnia firma https://regeneracja-mechatroniki.pl/. Sam korzystam z ich usług. Jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post