jedzenie

Humor - Śmieszne zdjęcia, obrazki, opisy GG, reklamy, itp.
Najlepsze dowcipy oraz kabarety w sieci Internet.
Norbert35457
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-06, 11:17

jedzenie

Post autor: Norbert35457 »

Witam, możecie mi powiedzieć skąd można kupić sok z czarnego bzu? Przejrzałem naprawdę sporo sklepów i nie natrafiłem na żaden sklep, który sprzedaje takie produkty. Może ktoś z Was udzieli mi informacji na ten temat?
Ksawier424255
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-28, 08:43

Re: jedzenie

Post autor: Ksawier424255 »

Ogólnie to według mnie bardzo smaczny jest halibut wędzony. W sklepach online znaleźć można naprawdę spory wybór takich ryb, dlatego też jeśli nie jedliście nigdy czegoś takiego to możecie zamówić i spróbować.
Leonardo41241
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-29, 06:41

Re: jedzenie

Post autor: Leonardo41241 »

Mnie interesuje hurtownia rybna ale nie wiem, która hurtownia jest najlepsza. W sieci nie znalazłem zbyt wiele informacji na ten temat i nie mam pojęcia gdzie szukać już hurtowni. Jeśli możecie coś polecić to zostawcie informacje.
Awatar użytkownika
portek
Posty: 54
Rejestracja: 2022-08-11, 12:53

Re: jedzenie

Post autor: portek »

My z żoną stawiamy na zdrowe odżywianie, bo chcemy być zdrowi i żeby nasze dzieci również zdrowo się chowały. Bardzo często samodzielnie robiliśmy przetwory z warzyw i owoców, jednak zajmowało nam to zbyt wiele czasu i postanowiliśmy znaleźć dobre zastępstwo dla naszych przetworów. Trafiliśmy na ciekawą i bogatą ofertę firmy Eterno, która produkuje przetwory tylko z warzyw i owoców od swoich zaufanych lokalnych dostawców według sprawdzonych tradycyjnych receptur. Znajdziemy u nich pyszne konfitury, owoce w syropie, soki, miody, a nawet bardzo gustowne zestawy prezentowe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post