Frankowicze Radom

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
kazik22232
Posty: 5
Rejestracja: 2022-03-11, 09:49

Frankowicze Radom

Post autor: kazik22232 »

Wczoraj spotkałem znajomego i powiedziałem mu o kancelaria kredyty frankowe Radom . Jestem bardzo ciekawy ile osób skorzysta z tej oferty.
Marcin912431
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-19, 12:18

Re: Frankowicze Radom

Post autor: Marcin912431 »

Skoro mowa o frankowiczach to zastanawiam się na czym zazwyczaj polega pomoc frankowiczom. Jestem ciekaw czy istnieje możliwość doprowadzenia do sytuacji, w której umowa zostanie uznana za nieważną. Słyszałem coś o takich sprawach ale nie do końca to wszystko rozumiem.
Szymek092432
Posty: 2
Rejestracja: 2022-12-07, 07:44

Re: Frankowicze Radom

Post autor: Szymek092432 »

Jak mowa o frankowiczach to może wiecie jak wygląda uwolnienie od kredytu USD? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a przejrzałem już naprawdę bardzo dużo stron. Jeśli ktoś z Was wie cokolwiek na ten temat to koniecznie zostawcie jakąś informacje.
santo
Posty: 93
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: Frankowicze Radom

Post autor: santo »

Jednym ze sposobów odzyskania części wpłaconych pieniędzy z tytułu wzrostu rat kredytów spowodowanych podniesieniem kursu tej waluty jest podpisanie ugody z bankiem. Jak można przeczytać jednak na https://naszamlawa.pl/wiadomosci/na-czy ... kowiczami/ takie rozwiązanie nie jest zawsze korzystne dla kredytobiorcy tak jak może być unieważnienie kredytu czy zmiana jego waluty.
ODPOWIEDZ