Nieruchomości

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
irynka

Re: Nieruchomości

Post autor: irynka »

Nieruchomosci to super opcja na inwestycje, bo pozwalaja fajnie dywersyfikowac posiadany kapital. Ja niedawno skladalam oferte na Nova Finances na projekt deweloperski, fajna opcja, bezpieczna i pewna
targosz

Re: Nieruchomości

Post autor: targosz »

Inwestycje w nieruchomości niestety obarczone są dużym kapitałem wejścia. Mam wrażenie, że w tych trudnych czasach bardziej opłaca wybudować własny dom. projekty domów są różne i pozwalają na większe inwestycje jak i te bardziej budżetowe. W razie czego po realizacji zawsze jest majątek którym można dysponować.
Jola22

Re: Nieruchomości

Post autor: Jola22 »

A co myślicie o zarządcach nieruchomości? Przyglądałam się ostatnio ofercie Per Modum. Według mnie to co robią jako zarządca nieruchomości jest naprawdę super, bo gdyby nie oni nie miałby kto się tym zająć. Fajnie, że oferują też doradztwo i szkolenia z zakresu zarządzania nieruchomościami.
piedra

Re: Nieruchomości

Post autor: piedra »

Czy słyszeliście o firmie https://zasiedzenie.net/o-mnie-adwokat-jan-gorski/ zajmującej się zasiedzeniem nieruchomości? To proces, który może być skomplikowany, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Firma ta oferuje kompleksowe usługi prawne z zakresu zasiedzenia. Mają doświadczenie i wiedzę potrzebną do skutecznego przeprowadzenia takiej sprawy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, polecam skontaktować się z nimi.
memes

Re: Nieruchomości

Post autor: memes »

Sama zastanawiam się nad kupnem mieszkania od tego dewelopera https://activa.pl/oferta/mieszkania-gdansk ceny naprawdę przystepne jak na ten czas a lokalizacja mieszkań dogodna. Czy ktoś z was kupował może od tego dewelopera i może podzielić się swoją opinią w tym temacie?
glipp2
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-20, 18:33

Re: Nieruchomości

Post autor: glipp2 »

Wybranie dla siebie odpowiedniej nieruchomości może nie być proste. Na pewno warto poszukać na różne sposoby i też bardzo może nam w tym pomóc aplikacja REVA City https://revacity.co/ Tutaj wyszukiwarka pozwala na wygodne szukanie lokali w każdej okolicy.
jankowska

Re: Nieruchomości

Post autor: jankowska »

Bardzo znanym deweloperem który buduje osiedla w całej Polsce jest Atal, pewnie o nim słyszeliście bo to duża firma która buduje osiedla w całym kraju i nie tylko. Ten deweloper jest też notowany na giełdzie
gym5
Posty: 3
Rejestracja: 2023-07-21, 14:45

Re: Nieruchomości

Post autor: gym5 »

To jest skomplikowany problem, który nie ma łatwego rozwiązania.

_______________________
karty pracy klasa 1
Awatar użytkownika
loyalfahey
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-08, 19:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Nieruchomości

Post autor: loyalfahey »

Księga wieczysta jest swego rodzaju dowodem osobistym nieruchomości. Powinna odzwierciedlać rzeczywisty (tzn. aktualny) stan prawny nieruchomości. Tak długo jak nieruchomość nie jest przedmiotem transakcji lub obciążeń, tak długo wpisy w księdze wieczystej nie są aktualizowane. Stan taki może trwać kilka bądź kilkanaście lat.


_____________________________
sprawdzanie księgi wieczystej
Awatar użytkownika
koreilly
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-17, 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nieruchomości

Post autor: koreilly »

Za ile sprzedajecie waszą nieruchomość?
gonzo3

Re: Nieruchomości

Post autor: gonzo3 »

Planujesz budowę domu? Wybór gotowego projektu domu to inwestycja w przyszłość. Dzięki profesjonalnie przygotowanym projektom, twój dom będzie nie tylko estetycznie wykonany, ale także bezpieczny.
kobitka912
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-23, 11:11

Re: Nieruchomości

Post autor: kobitka912 »

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi
------------------------------------
domki zakopane
meduz

Re: Nieruchomości

Post autor: meduz »

Zasiedzenie to jedno z mniej znanych praw związanych z posiadaniem nieruchomości. Jeżeli przez określony czas korzystasz z nieruchomości, a nikt nie kwestionuje Twojego prawa do niej, możesz stać się jej właścicielem.Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem to rzuć okiem też tu: https://zasiedzenie.net/zasiedzenie-nie ... o-to-jest/
imyt4
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-16, 15:44

Re: Nieruchomości

Post autor: imyt4 »

Każdy ma swoje racje, warto to szanować. Różnorodność opinii jest cenna w dyskusjach.

____________________
imperiumtapet.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post