Prezent na urodziny

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
gloveralexandra
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-17, 11:22
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Prezent na urodziny

Post autor: gloveralexandra »

Nigdy nie wiem jaki prezent kupić.
Awatar użytkownika
gaylordangelo
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-17, 16:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Prezent na urodziny

Post autor: gaylordangelo »

Jeżeli obdarowywana osoba lubi biżuterię to jak najbardziej :) Ja ostatnio kupiłam bratu łańcuszek na urodziny i był bardzo zadowolony
Awatar użytkownika
lferry
Posty: 4
Rejestracja: 2022-01-18, 18:12
Lokalizacja: Zabrze

Re: Prezent na urodziny

Post autor: lferry »

Czy Wasi mężowi noszą łańcuszki?
klotka

Re: Prezent na urodziny

Post autor: klotka »

leonka pisze: 2022-07-18, 20:52 a moze jakies ladne perfumy? tylko takie naprawde fajne :) no a jak nie, to karta podarunkowa i nie trzeba wtedy rozkminiac:)
perfumki fajna sprawa, sama bym sobie cos ladnego zamowila ;d takiego lekkiego, typowo letni zapach
klotka

Re: Prezent na urodziny

Post autor: klotka »

nie znam.. nawet nie kojarze tych perfum, ale chetnie sobie zamowie i wypróbuje ;)
Alek982515
Posty: 1
Rejestracja: 2022-12-05, 10:55

Re: Prezent na urodziny

Post autor: Alek982515 »

Na urodziny najlepiej kupić kwiaty. Z tego co wiem to kwiaciarnia GiftBar ma ogromny wybór kwiatów, które dostarczą pod wskazany adres. Takie zamawianie kwiatów jest bardzo wygodne i coraz częściej się o tym słyszy.
kolkimorki12
Posty: 3
Rejestracja: 2023-03-29, 20:37
Kontakt:

Re: Prezent na urodziny

Post autor: kolkimorki12 »

W tych czasach to fajnie na urodziny gdzieś wyjść na miasto może kino lub ufundować lot balonem lub skok ze spadochronem
Awatar użytkownika
emmerichmae
Posty: 4
Rejestracja: 2023-03-31, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na urodziny

Post autor: emmerichmae »

Jak się nie ma pomysłu to dobrym rozwiązaniem może być voucher.
Awatar użytkownika
olafspencer
Posty: 8
Rejestracja: 2023-07-04, 12:07
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Prezent na urodziny

Post autor: olafspencer »

Większość kobiet uważa, że ich codzienne stylizacje nie byłyby kompletne bez odpowiednio dobranych perfum. Zapach perfum potrafi dodać pewności siebie, przyciągnąć uwagę otoczenia i podkreślić charakter kobiety. Nic więc dziwnego, że damskie perfumy cieszą się wśród pań ogromną popularnością. Każda kobieta ucieszy się z takiego prezentu :) Jeśli nie wiecie jaki zapach wybrać posiłkujcie się takimi poradami - https://styl.fm/newsy/660623.szeroki-sw ... ch-zakupie.
Awatar użytkownika
metametz
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-09, 10:06
Lokalizacja: Białystok

Re: Prezent na urodziny

Post autor: metametz »

Moim zdaniem wybierając prezent na urodziny, aby przypadł on do gustu osobie obdarowywanej, powinien on być powiązany z jej zainteresowaniami, potrzebami lub wpasowywać się w jej styl. Dobrze by było, aby było to coś, co jednocześnie zaskoczy, ale i uszczęśliwi. Przed wyborem prezentu warto rozeznać m.in. czy jubilat woli prezenty praktyczne, czy eleganckie.
____________________________________
Co kupić dla faceta na 50?
karolkam
Posty: 6
Rejestracja: 2023-10-10, 12:21

Re: Prezent na urodziny

Post autor: karolkam »

Ja ostatnio zabrałam męża na urodziny do fajnej restauracji i kupiłam nową książkę jego ulubionego autora. Był bardzo zadowolony :) Najważniejsza jest pamięć i miło spędzony wspólnie czas
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post