Nerwica - jak sobie radzić?

jako
Posty: 1
Rejestracja: 2020-03-30, 10:22

Nerwica - jak sobie radzić?

Post autor: jako »

Od kilku lat mam zdiagnozowaną nerwicę lękową. Wiecie pewnie, że nie jest to łatwa choroba i często zaskakuje w najmniej odpowiednim momencie. Biorę leki ale one uzależniają i muszę brać je stale nie tylko wtedy kiedy potrzebuję. Jak radzić sobie z nerwicą w tym okresie pandemii? Teraz lęki są nasilone. totalnie sobie nie radzę. Staram się szukać artykułów na ten temat https://nauki-spoleczne.info/nerwica - może i Wy mi coś doradzicie? Teraz dostać się do lekarza bardzo trudno i jestem w kropce...
Awatar użytkownika
kaylahgerlach
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-01, 19:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nerwica - jak sobie radzić?

Post autor: kaylahgerlach »

Problemy z rozdrażnieniem i zmęczeniem mogą wynikać z zaburzeń snu. Bezdech senny to problem, który dotyka wiele osób. Kilkunastosekundowe zatrzymania oddechu w nocy powodują, że osoba chora wybudza się wielokrotnie, a przez to się nie wysypia. Problem ten może rozwiązać aparat cpap. Tu można poczytać więcej o tego typu aparatach i sprawdzić ile kosztują: https://autocpap.pl/ Myślę, że warto zainteresować się tym tematem.
Zdzisława321
Posty: 4
Rejestracja: 2020-04-18, 15:20

Re: Nerwica - jak sobie radzić?

Post autor: Zdzisława321 »

polecam udać się do specjalisty, w internecie można znaleźć wiele pożytecznych artykułów, jednak tylko specjalista może postawić prawidłową diagnozę
Awatar użytkownika
lourdes25
Posty: 6
Rejestracja: 2021-04-14, 10:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Nerwica - jak sobie radzić?

Post autor: lourdes25 »

Może warto wybrać się na terapie do psychologa, porozmawiać o swoich problemach.
Awatar użytkownika
monserrat1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-02, 14:08
Lokalizacja: Katowice

Re: Nerwica - jak sobie radzić?

Post autor: monserrat1 »

Może warto wybrać się na jakąś terapię w tym kierunku.
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: Nerwica - jak sobie radzić?

Post autor: stephano7 »

Moja córka ma nerwicę, była u zwykłego lekarza i zapytała o coś związanego z tematem. W odpowiedzi usłyszała, że jeśli sama sobie nie poradziła przez 10 lat by zatrzymać niezdrowy nawyk, to sama już się go nie pozbędzie i musi porozmawiać z psychologiem. Z kimś kto rozumie systemy naszych myśli itp . Akurat wtedy wybuchła pandemia więc skorzystała z terapii online na wetalk
SHAMBALA
Posty: 7
Rejestracja: 2021-11-09, 12:46

Re: Nerwica - jak sobie radzić?

Post autor: SHAMBALA »

Często cierpię na nerwice. Ale koleżanka podarowała mi masaz nuru warszawa w salonie Shambala na urodziny. Mam dużo pozytywnych emocji, wypoczęłam i na pewno wrócę. Jeśli nie byłeś na tego typu masażach koniecznie spróbuj, nie pożałujesz. Najlepszy sposób na radzenie sobie z negatywnością i zapobieganie nerwicy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post