Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Mariola33

Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Mariola33 »

Jaki macie sposób macie na skuteczne pozbycie się nadwagi?
Kinga

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Kinga »

Moim zdaniem nie am co panikowac, tylko zacząć od przeanalizowania swojej diety. U mnie pomogła rezygnacja z fast foodów, natomiast kuzynka aby pozbyć się tego co poznostało u mniej po ciązy stosowałą dietę i Slimunox
Izabella

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Izabella »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach odpowiednia suplementacja jest jak najbardziej wskazana
Joanna22

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Joanna22 »

Ja tu muszę się zgodzić z koleżanką która pisała o Slimunox, te tabletki są naprawdę bardzo skuteczne
Justyna43

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Justyna43 »

Mam dokłądnie takie same zdanie, jak wy - Slimunox jest rewelacyjny
Wiktoria22

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Wiktoria22 »

U mnie też po zastosowaniu Slimunox waga wreszcie zaczęła spadać ku wielkiemu mojemu zadowoleniu
Karina

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Karina »

Ja róœniez zdecydowałąm się na zastosowanie Slimunox i tylko dzięki temiu udąło mi się pozbyć nadwagi
DorotaU33

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: DorotaU33 »

W moim przypadku po 3 miesiacach stosowania Sliminox moja waga spadła o 14 kilogramóœ. Jak dla mnie to naprawdę wielki sukces
Iwona26

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Iwona26 »

Ja biorę te tabletki od miesiąca i jak na razie moja waga spadłą o całe 5 kilo
Alcja23

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Alcja23 »

Ja również jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. Wreszcie sukces i pozbyłam się całej nadwagi
Ewelina27

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Ewelina27 »

Jak dla mnie to nie ma pewniejszego środka na pokonanie nadwagi jak Slimunox, Wreszcie trafiłam ze środkiem wspomagającym odchudzanie.
Stokrotka43

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Stokrotka43 »

Ja po 3 miesiacach stosowania Slimunox pozbyłam się 12 kilo nadwagi. Potrzebowałam na to 3 miesiące, ale udało się
Wiktoria30

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Wiktoria30 »

W moim przypadku po 3 miesiącach stosowania Slimunox moja waga spadła o 14 kilo. Dla mnie to wielki sukces, bo wreszcie udało mi sę pozbyć całej nadwagi
Eleonora

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Eleonora »

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na pokonanie nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Ja wreszcie po kilku wcześniejszych próbach które zakończyły się fiaskiem, skutecznie pozbyłam się nadwagi
Mariola443

Re: Jak skutecznie pozbyć się nadwagi?

Post autor: Mariola443 »

Jak dla mnie to nie ma pewniejszego środka na odchudznaie jak Slimunox. 3 miesiace czasu, dieta, suplement, 30 minut dziennie ćwiczęń i sukces
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post