Istotne sprawy do władz w Płońsku

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: dazgo »

Witam!
Czy macie jakieś istotne sprawy, kwestie itp., którymi powinny bezwzględnie zająć się władze jak np. Burmistrz czy Rada Miasta albo Starostwo Powiatowe?
Co Was obywateli i mieszkańców Płońska nurtuje, czym powinny się zająć władze a jeszcze tego nie zrobiły? Jakie są "palące" kwestie?
Oczekuję propozycji poniżej, tylko mała prośba, niech to będą istotne sprawy.
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

1. Sprawa najistotniejsza!!! Publiczne toalety, których brak w naszym mieście!!! Przecież to 21 wiek :orany: i nie mówcie mi o tych szaletach w rynku, które nigdy nie są otwarte!!! wstyd
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

O fajno :)
Piszcie piszcie, może uda Nam się coś wywalczyć, ale najpierw musimy wiedzieć o co walczyć.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Czy naprawdę nie ma nic, czym mogłyby się zająć władze?
Może napiszę o co chodzi w poście. Chcemy wystosować list otwarty do Władz Miasta/Powiatu albo samego burmistrza, wszystko zależy od spraw jakie chcecie poruszyć. List ma być od mieszkańców, stąd potrzebna Wasza pomoc w pokazaniu nękających Was spraw. Sami nie chcemy tego zrobić (ja i Piter), bo to po 1 nie byłoby fair, po 2gie może nie ukazywać istotnych problemów.
Pozdrawiam
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

TomaH pisze:Publiczne toalety, których brak w naszym mieście!!!
Zgadzam się w 100%. W rynku niby są , ale........ :zawstydzony: :/ :/ hmmm....

No dobra , to teraz ja.

Poruszę tu może dla jednych mało istotny problem,dla drugich bardzo istotny.Chodzi mi tu o wyprowadzanie psów na trawniki.A tak dogłębniej o ich Kupki ;),bo przecież tyle się mówi o sprzątaniu po psach. No tak,tyle się w Płońsku mówi a nic nie robi.
Byłem ostatnio w Ciechanowie i zobaczyłem coś co mogłoby zdać egzamin - tam zdaje egzamin,bo sam widziałem jak ludzie z tego korzystają.Chodzi mi o taki "stojaczek"na który zawieszone są worki foliowe i rękawiczki.Wszystko to stoi na skwerku i będąc na spacerku z psem można z tego korzystać.

Myślę,że takie "stojaczki" też by się przydały w Płońsku,bo u nas tylko Się DUŻO MÓWI i wywiesza jakieś wyciągi z przepisów na klatkach schodowych a PODATKI ZA PSA SIĘ BIERZE.

To narazie tyle. Jak mi się coś przypomni to napiszę ;) ;) Pozdrawiam Posiadaczy czworonogów i wogóle :D ;) :hurra:
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

W Płocku to zdaje egzamin od lat z woreczkami :) Dobry pomysł.

A ja dodam od siebie - mało koszy na śmieci.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

mika pisze:A tak dogłębniej o ich Kupki
Gdy wychodzą z dzieckiem przed blok i po kilku chwilach stwierdzam u niego bądź siebie upaprane łajnem buty, to naprawdę mam bardzo mieszane uczucia. :rip:
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

trader pisze:
mika pisze:A tak dogłębniej o ich Kupki
Gdy wychodzą z dzieckiem przed blok i po kilku chwilach stwierdzam u niego bądź siebie upaprane łajnem buty, to naprawdę mam bardzo mieszane uczucia. :rip:

No właśnie o tym mówię.Ja sam mam psa i wierzcie mi że staram sie wychodzić z nim tam gdzie nikt "nie wdepnie" w :shit:
ale czasem po prostu nie da się zdążyć i wtedy staram się sprzątać po nim. Naprawdę ciężko jest zawsze ze sobą nosić jakieś gadżety do sprzątania , dlatego też przydałyby się takie "kąciki" ;) czystości. No przynajmniej takie jest moje zdanie.
Dżenka

Post autor: Dżenka »

Hmm...Toalety, woreczki na kupki etc...to wszystko oczywiście ważne ale w/g mnie (osoby chwilowo oddalonej od Płońska) pan Burmistrz powinien skupić się na większej promocji miasta! bo niestety wciąż masa przedsiębiorców mogących zainwestować w Płońsk, nie wie nawet gdzie on dokładnie leży :kwasny: Promocja miasta i nowoczesny PR, że tak powiem;) jest w Płońsku niezbędny!
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

Dżenka pisze:to wszystko oczywiście ważne ale w/g mnie
no i oto tu chodzi aby wyrażać swoje zdanie :P
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

mika pisze:no i oto tu chodzi aby wyrażać swoje zdanie
Święte słowa masz za to :piwo:
A swoją drogą, może w pierwszym poście by wymieniać jakie pomysły padły już do tej pory.
Bo widzę, że oglądalność tematu jest spora.
Szkoda tylko, że trochę mniej ludzi coś proponuje...
Całym sercem życzę powodzenia temu tematowi :)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

A co powiecie o cieplej wodzie? Ona ma temperature 30-35 stopni. Gdy sie zwroci uwage administratorowi osiedla to nagle robi sie ciepla i oscyluje w granicy 50 stopni. Ale nie na dlugo, bo potem wraca do poziomu 30 stopni (trwa to 2 tygodnie). Ceny sa najwyzsze w polnocnej Polsce, a wytlumaczenie w stylu "Po drodze nim woda dociera do odbiorcow sa znaczne spadki spowodowane zlym stanem rurociagow" nie powinno miec miejsca bo przeciez 2 czy 3 lata temu wymieniali rurociagi. A jedyne co mi przychodzi do glowy, to to, ze oszczedzaja na nas a ludzie glupi nie protestuja, bo boja sie narazac. Ale to sprawa raczej do zakladu cieplowniczego niz do wladz.
W Plocku czy Warszawie, gdzie cena 1m3 jest nizsza nawet o polowe woda potrafi poparzyc a odleglosci dostarczania wody cieplej sa wieksze i czasem rury sa uszkadzane przez wieczne remonty i grzebaniny.
**JUKA***

Post autor: **JUKA*** »

a ja zwrócę uwage na przedszkola w naszym mieście np. na ul Padlewskiego jeszcze 4 lata temu świetne przedszkole, zadbane zabawki aż świeciły nowością a teraz co, ruina czy obecna władza przedszkola tego nie widzi dlaczego robi tylko to co sama sobie założy bez brania pod uwagę dobra :przestraszony: dzieci tam się uczacych, a w środku to już strach pomyśleć ; zimne grzejniki, zimna woda w kranach, powybijane okna. czy tak wyglada przedszkole 21 wieku
matiasss
Posty: 4
Rejestracja: 2008-01-02, 18:05

Post autor: matiasss »

A JA MAM WIELE SPRAW.
1, PO CO NAM PARKOMETRY??????? DAJCIE ZAROBIC TYM LUDZIOM CO STOJA NA MROZIE. BO KOSZT TAKIE URZADZENIA JAK PARKOMETR TO OGROMNA KASA- NO ALE PRZECIEZ JEDEN KREDYT W TA CZY W TA TO BEZ OZNICY.
2. PLACIC ZA KOLEKTORY KAŻA ALE DROGI KTORE POPSULI W TRAKCIE ICH BUDOWY TO JUZ NIEWIDZA-TRAGEDIA.
3.A JAK JUZ KLADA NOWY ASFALT TO KRAWEZNIKI WYSOKIE NA 0,5 METRA.-KTO TO NADZORUJE LUDZIE!!!

OSTATNIA SPRAWA JEST "NASZE"LODOWISKO !
BRAWO DLA MIASTA ZE NIE POWSTALO. PO CO MLODZI LUDZIEM MAJA COS ROBIC . LEPIEJ NIECH STOJA W POD SKLEPEM Z PIWEM W REKU . NIE KAZDEGO STAC TAK JAK PANA BURMISTRZA ZEBY POJECHAC NA ŁYŻWY DO WARSZAWY.
rafal

Post autor: rafal »

to paranoja
dzisiaj 22 stycznia kolo ąnmarku kupilem bilet w parkometrze ok godziny 16.
wydruk mnie powalil
data z dniem 23 stycznia i czas parkowania do 9:15.no jaja sobie robia z nas.
poza tym
dlaczego nie ma parkowania w czasach 15 min 30 min w nizszych stawkach.
nie rozumiem
skoro plonsk to taka metropolia dlaczego tego nie wprowadzono nie pomyslano o ludziach ktorzy wpadaja na chwile do sklepu.(w warszawie takie cas ma miejsce).
a poza tym telefon do strazy miejskiej oczywiscie gluchy.
niech nam wladze stolat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post