Istotne sprawy do władz w Płońsku

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
wirtualnyplonsk
Posty: 39
Rejestracja: 2011-04-02, 12:29

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: wirtualnyplonsk »

Zapraszamy w najbliższy poniedziałek, tylko do najlepszych sklepów :)
Ciekawska

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: Ciekawska »

Nieomieszkam być i zakupić :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: Piter »

Zapraszam do dyskusji na temat nowej gazety
KLIK

A ten wątek zostawmy dla "Spraw do władz" ;)
zales4069

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: zales4069 »

nie wiecie co macie robić weźcie się za drogi takich dziur to nawet w warszawie niema. podatki od urzytkowania dróg coraz większe paliwo coraz droższe i co z tego jak nie mamy po czym jeździć normalnie gorzej jak na wsi wprowadzcie kary dla drogowców za kładzenie zamiast asaltu to piasek z lepikiem i to coraz mniej lepiku jak się jedzie to się za tobo kurzy jak po żwirówce byś jechal a drodowcy kase liczo i się z was śmieją
zawiedziona

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: zawiedziona »

Ja mam pytanie do "władz Płońska", jeśli można ich tak nazwać, patrząc na to co dzieje się, to mam wrażenie, że robią wszystko dla siebie, mieszkańcy ich niewiele obchodzą. Więc pytam, ile jeszcze powstanie supermarkietów w 20 tysięcznym mieście, jest już 12, szykują się 3 następne. 40 tysięczne miasta mają po 2 lub 3 markety, ponieważ władze miast dbają o handel swoich kupców i sprzedawców. Pytam się co kryje takie postępowanie ludzi odpowiedzialnych za ten stan.
zawiedziona
pablo

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: pablo »

Witam
Władze powinny w trybie PILNYM zająć się panią dyrektor przedszkola nr 2 na ulicy Zacisze 6 która wybiera dzieci do przedszkola tylko SWOICH LUDZI takie działanie jest NAGANNE i nie na miejscy osobie pełniącej funkcje publiczną mam nadzieje że znajdzie to swoją droge ku lepszemy działaniu przedszkola na następne lata PZDR
zadziwiony
Posty: 12
Rejestracja: 2012-07-18, 17:25

do rafała

Post autor: zadziwiony »

Tak jest wszędzie. Prawdopodobnie bilet został kupiony w weekend. Wtedy jest niepłatne i dlatego wyskakuje taka data
typer84

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: typer84 »

Już widzicie co burmistrz i jego elita robi dla miasta tylko podwyżki oferuja i sobie premie gratulacje dla tych co na tego pajaca głosowali wstyd mi za was ze nabraliscie sie na te jego sztuczki to pokazało ze jestescie bardzo ale to bardzo mało inteligentni
Mikołaj

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: Mikołaj »

Stojaki z workami na psie odchody! No i więcej śmietników... Jak ja mam sprzątać po psie na spacerze, jak on zrobi kupę (nawet gdy mam woreczek ze sobą) a najbliższy śmietnik jest kilometr ode mnie? Mam nieść gówno (przepraszam za wyrażenie, ale to trochę irytujące) w ręce do końca spaceru, na który - jakby nie było - wyszedłem ze zwierzakiem dla rekreacji?
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: Hubert »

Płońska władza ma nas w du.. znają nas tylko przed wyborami.A po co maja kosze stawiać lepiej mandaty za śmiecenie itp.
kruchy25

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: kruchy25 »

i niech nie gadają że sa kosze bo te kosze co są to sa przeznaczone na smieci a nie na odchody psów a najlepszy to jest okres zimowy przed blokami wszystkie kosze znikają to jest dopiero smiech na sali
Gosc12

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: Gosc12 »

Obecne władze...powiedzmy władze.. z samorządowego stołka niczym Furman swe kaszy napychaja...komu jak nie wlodarzom lepiej kupić sprzedać ziemię jak pomiędzy sobą dla siebie uchwały tworzą...kto je popiera???? Stado klakierów dumnie radnymi zwane...to nie praca dla miasta i społeczeństwa lokalnego ...a sposób na życie biznes i zyski....wyborcy????? To takie cis co bryloczkami przed wyborami się głupi....i kilka trwa trwa i trwać będzie....
Gosc12

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: Gosc12 »

No a rady Zienkiewicz przerósł samego siebie...tak chwiejnej choragiewki to niejeden sygnalistów na statku mógłby pozazdrościć.....w stanie wojennym jako p.por ludowego Wojska polskiego bronił słusznych idei i PRL..potem jako wice burmistrz mało nie przepil tego miasta z michniewiczem...calowal się z pisem dzis jest na usługach naszego Pana.. ...ciekawe kiedy historia zatoczu Koło????? Panie radny baranski
kalina88
Posty: 2
Rejestracja: 2018-08-19, 08:22
Kontakt:

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: kalina88 »

pelna szczerosc
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: Istotne sprawy do władz w Płońsku

Post autor: Henio26 »

A jak wyglądają obecnie sprawy w Płońsku? Działo się coś ważnego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post