Samochód

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
whyatt
Posty: 4
Rejestracja: 2021-10-08, 12:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Samochód

Post autor: whyatt »

Zastanawiam się nad nieco większym samochodem do miasta. Co Wy na to?
wladek2223s
Posty: 5
Rejestracja: 2021-10-19, 06:47

Re: Samochód

Post autor: wladek2223s »

Ja poczekam jak w tym wątku będzie więcej wpisów. Jak na razie jest bardzo słabo.
___________________________________________________
VIN za darmo
Tomasz05

Re: Samochód

Post autor: Tomasz05 »

Zawsze większy samochód będzie wygodniejszy, zwłaszcza dla kilkuosobowej rodziny. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że z używanego samochodu można być zadowolonym tak samo jak z nowego. Zwłaszcza jeśli kupuje się takie z gwarancją, jak to jest w Porsche Approved Sopot. Każde auto zanim trafi do sprzedaży jest wcześniej sprawdzone bardzo dokładnie, aż pod kątem 111 punktów weryfikacyjnych. Dlatego ma się pewność i spokojną głowę, że kupuje się samochód w świetnym stanie.
Opolen
Posty: 9
Rejestracja: 2021-09-22, 10:53
Lokalizacja: Gliwice

Re: Samochód

Post autor: Opolen »

Ja mam duże auto, suwa, i jestem bardzo zadowolony. Wszystko do niego kupuję w internecie. Od prostych rzeczy jak kosmetyki samochodowe, czy niektóre części, to bardzo się opłaca biorąc pod uwagę fakt, że jest to rozwiązanie wygodne i praktyczne, dlatego polecam zapoznać się z taką opcją.
Seba92425
Posty: 1
Rejestracja: 2021-12-14, 20:07

Re: Samochód

Post autor: Seba92425 »

Akurat usterki w samochodach zdecydowanie nie należą do rzadkości. Na temat wyboru samochodów warto poczytać na specjalistycznych forach motoryzacyjnych, gdyż czasami da się tam uzyskać merytoryczne odpowidzi. Słyszałem, że sporo jest na ten temat napisane na BMW forum.
Antoni82321
Posty: 1
Rejestracja: 2021-12-27, 15:56

Re: Samochód

Post autor: Antoni82321 »

Jeśli chodzi o samochód to należy pamiętać aby kupić do niego olej. Np. na https://specol.com.pl/produkty/oleje-na ... o-sprzetu/ znajdziecie sklep, który ma do wyboru sporo różnego rodzaju olejów.
Awatar użytkownika
tessosinski
Posty: 4
Rejestracja: 2022-03-21, 16:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samochód

Post autor: tessosinski »

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
samwehner
Posty: 4
Rejestracja: 2022-03-31, 20:42
Lokalizacja: Limanowa

Re: Samochód

Post autor: samwehner »

Zastanawiam się nad wzięciem samochodu w leasing.
oreillygideon
Posty: 4
Rejestracja: 2022-04-25, 22:29
Lokalizacja: Katowice

Re: Samochód

Post autor: oreillygideon »

Osobiście wolę małe samochody, ale gdybym miała kupić coś większego to celowałabym w Audi.
Jurek32526
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-31, 07:49

Re: Samochód

Post autor: Jurek32526 »

Każdy kto kupuje samochód zwraca uwagę na bagażnik. Jeśli chodzi o mnie to uważam, że na stronie https://allegro.pl/oferta/platforma-row ... 8921573709 znaleźć można porządne bagażniki, które są naprawdę bezpieczne i bardzo proste w montażu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post