Najlepsze siłownie

Awatar użytkownika
bernhardelvie
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-04, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze siłownie

Post autor: bernhardelvie »

Chciałabym wrócić do ćwiczeń, znowu przybrałam :(
Awatar użytkownika
dzulauf
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-28, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze siłownie

Post autor: dzulauf »

Faktycznie, teraz większość siłowni nie działa, co jest dużym utrudnieniem.
Awatar użytkownika
esmeraldamohr
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-28, 19:23
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Najlepsze siłownie

Post autor: esmeraldamohr »

Przez pandemię ćwiczę w domu - nie chcę się zarazić.
Awatar użytkownika
royalblock
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-08, 15:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze siłownie

Post autor: royalblock »

Zastanawiam się również nad wspomaganiem się. Czy znacie ten sklep buduj mase? Podczas pierwszych treningów pomocna będzie suplementacja kreatyny, odżywek białkowych, aminokwasów rozgałęzionych i witamin oraz minerałów, których niekiedy brakuje w diecie.
Gość

Re: Najlepsze siłownie

Post autor: Gość »

Miłośnicy siłowni często sięgają po takie specyfiki jak sterydy anaboliczne na szybsze przybieranie masy. Tego typu preparaty są skuteczne, jednak trzeba się liczyć również z negatywnymi skutkami ich stosowania.
winetta

Re: Najlepsze siłownie

Post autor: winetta »

A na czym dokładnie ćwiczycie na takiej siłowni? Jak ogólnie wrażenia? Ja się zastanawiam cały czas jakie akcesoria na siłownie przydają się najbardziej i w jakie się zaopatrzyć. Mam plan na razie ćwiczyć w domu, siłownia obok mnie zamknięta do odwołania, kolejną mam 10 km dalej a nie mam auta także problem z dojazdami spory.
gaylord1sean
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-17, 18:32
Lokalizacja: Łódź

Re: Najlepsze siłownie

Post autor: gaylord1sean »

Ja również ćwiczę w domu. Od kiedy zaczęła się pandemia, podjęłam decyzję, że kupuję ciężary, kilka akcesoriów i będę robić domowe treningi. Powiem szczerze, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Od niedawna korzystam z atlasu ćwiczeń i dzięki niemu cały trening przebiega mi o wiele łatwiej i sprawniej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post