Sposób na nadwagę

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Mariola34

Sposób na nadwagę

Post autor: Mariola34 »

Jaki macie sposób na pokonanie nadwagi?
Monika33

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Monika33 »

Jak dla mnie to nie ma lepszego środka na odchudzanie jak Slimunox
Aleksandra29

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Aleksandra29 »

a również jestem zadowolona i nie żłuję, ze wybrałam ten akurat środek. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków jakie są dostępne na rynku
SabinaT

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: SabinaT »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i moim zdaniem jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku, bo waga systematycznie spada. Jeszcze miesiąc i będę wiedziałą ile schudłam dokładnie.
Elwira22

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Elwira22 »

a akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Do swojej wagi wróciłam szybciej niż się spodziewałam, wystarczyły praktycznie 3 miesiace
MariolaJ

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: MariolaJ »

Zgadzam się z tobą, sama tez stosowałem Slimunox, i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć.
Izabella

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Izabella »

Ja zdecydowałam się na Slimunox, który kupiłam na Allegro i wiem że pod względem doboru suplementu był to bardzo dobry wynik
KarolinaM

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: KarolinaM »

U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox rewelacyjny, w końcu trafiłam na środek taki o jakim od dawna marzyłam - skuteczny w działaniu i jak sprawdzałam przed zakupem to w 100% oparty o naturalne składniki... dlatego bez obaw można go stosować, co do efektu, to w 3 miesiace schudła 14 kilo
NataszaG

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: NataszaG »

Ja jestem bardzo zadowolona z tego jaki efekt dało zastosowanie Slimunox. Po 3 miesiącach 12 kg mniej na wadze, przy w miarę umiarkowanej diecie i systematycznych ćwiczeniach. Jak dla mnie rewelacja, jak chcecie też spróbować to polecam slimunox
Kamila4

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Kamila4 »

Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące. Efekt 15 kg mniej w tym czasie
Weronika40

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Weronika40 »

Ja zdecydowałam sie na Slimunox i uważam, już po miesiacu stosowania, ze był to jak najbardziej dobry wybór, bo moja waga w tym czasie już spadłą o praktycznie 5 kilo (dla tych co lubia się czepaić - 4,85)
Beata

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Beata »

ja akurat z efektu jaki dało zastosowanie Slimunox, a schudłam prawie 16 kilo, jestem bardzo zadowolona
MariolaK3

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: MariolaK3 »

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie, więc jak najbardziej warto zastosować ten suplement
Krystyna30

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Krystyna30 »

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąc. 3 miesiace i waga poleciała o 13 kilo
DorotaE

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: DorotaE »

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Slimunox.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post