Wyprawka dla noworodka, kiedy?

nadia25

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: nadia25 »

Wydaje mi się, że 7 miesiąc ciąży to odpowiedni moment na kompletowanie wyprawki. Jak będziesz rozglądać się za wózkiem, zwróć uwagę na EasyGo Optimo Air. Wózek ma wszystko co powinien mieć dobry jakościowo wózek, a do tego starcza na całe wózkowanie.
Goja245

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Goja245 »

Co do wyboru wózka... Nie myślałaś nad Riko Basic? Wózek przede wszystkim przekonał mnie do siebie ceną, ale muszę przyznać że jest też fajnie wykonany - z dbałością o każdy szczegół. Ma super amortyzację i jest wygodny w prowadzeniu i dla dziecka.
MartaSmoła
Posty: 11
Rejestracja: 2021-05-05, 01:10

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: MartaSmoła »

Hmmm myślę, że to też kwestia indywidualna :) Dużo zależy od tego, jak się czujesz no i kto ewentualnie mógłby Ci przy tym pomóc :D ja przy pierwszym dziecku rozglądałam się za rzeczami w 7 miesiącu :) Pomógł mi ten poradnik: https://sklep.hurtania.pl/blog/4/wypraw ... -zwariowac polecam!
Jarogniew5454
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-27, 23:50

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Jarogniew5454 »

Nie mam pojęcia i nie wiem co w wyprawce dla noworodka powinno sie znaleźć. Totalnie nie znam się na takich tematach, a chciałbym kupić wyprawkę przed narodzinami dziecka. Może ktoś z Was wypowie się w tej kwestii?
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: stephano7 »

Warto by w wyprawce już uwzględnić temat ząbkowania. Potem czas jest na wagę złota ;) My kierowaliśmy się poradnikiem z bloga phamily gdzie są też opisane sposoby domowe na radzenie sobie z tym etapem i rady co robić jeśli one nie wystarczą. Warto zerknąć
Slawomir43654
Posty: 5
Rejestracja: 2022-04-23, 06:27
Kontakt:

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Slawomir43654 »

W sumie to nie mam pojęcia kiedy powinno się coś takiego kupować.
zalewluc
Posty: 5
Rejestracja: 2022-05-09, 12:23

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: zalewluc »

My poszliśmy na sposób- kupiliśmy najpotrzebniejsze rzeczy w 6 miesiącu ciąży, a resztę typu kocyki, pieluchy, nosidełka/chusty, beciki zaproponowaliśmy znajomym i rodzinie jako prezent do kupienia na odwiedziny dziecka. Dzięki temu my zaoszczędziliśmy pieniądze i nie gromadziliśmy czegoś co już kupiliśmy, a goście nie mieli problemu z tym co kupić bo "i tak by coś kupili". Polecam :ok:
Awatar użytkownika
ilangworth
Posty: 4
Rejestracja: 2022-05-12, 15:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: ilangworth »

Dzięki za polecenia. Czy posiadacie gotową listę?
alina1

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: alina1 »

Może się okazać, że nie będziesz miała pokarmu. Dlatego pamiętaj też koniecznie o mleku modyfikowanym. W każdej aptece DOZ bez żadnego problemu zakupisz mleka Bebilon. Ja regularnie kupuję je właśnie u nich i nigdy nie ma problemów z dostępnością. Polecam bo to świetne rozwiązanie.
Polusia

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Polusia »

Wyprawkę powinnaś kompletować wtedy, kiedy uważasz to za stosowne. Pamiętaj jednak aby wybierać produkty dobre jakościowo, które zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo i wygodę. Szczególnie ważny jest wybór wózka, przed którym sama obecnie stoj. Po długich poszukiwaniach udało mi się wytypować kilka, ale moim faworytem wciąż jest EasyGo Optimo Air. A jaki wózek Ty zamierzasz kupić?
Emily252

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Emily252 »

To kiedy kupisz wózek, jest Twoją decyzją. Ważniejsze jest na jaki się zdecydujesz. Moim zdaniem wart uwagi jest EasyGo Virage Ecco. W jego przypadku producent zapewnia, że będzie wygodny i bezpieczny przez całe wózkowanie (od początku do końca). Zachęcająca jest nawet cena wózka!
isacconroy
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-10, 23:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: isacconroy »

Jak najszybciej.
Awatar użytkownika
kuhlmanalan
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-31, 19:35
Lokalizacja: Siepraw

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: kuhlmanalan »

Zdecydowanie chciałabym załatwić zakupy jak najszybciej. Boje się, że nie zdążę ze wszystkim na czas.
Awatar użytkownika
concepcionkiles
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-31, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: concepcionkiles »

Moim zdaniem jak najszybciej.
Awatar użytkownika
eschimmel
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-24, 14:49
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: eschimmel »

Kiedy kupiliście wyprawkę dla niemowlaka?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post