Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Awatar użytkownika
jared65
Posty: 3
Rejestracja: 2020-05-05, 15:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: jared65 »

Ubranka dla małych dzieci są niezwykle urocze i naprawdę trudno oprzeć się pokusie, by kupić je wszystkie na raz nie bacząc na to, czy kolejne śpioszki w tym samym rozmiarze będą jeszcze potrzebne. Producenci doskonale wiedzą, jak bardzo klientom spodobają się bluzeczki z misiami i śpioszki w pszczółki lub bluza z kapturkiem z uszami. Zastanawiam się także nad sukienkami dla dziewczynek mam dwie córeczki i chyba zamówię je dla nich :)
Stefahoff856
Posty: 2
Rejestracja: 2020-08-13, 11:33

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Stefahoff856 »

Warto zaplanować odpowiednio pokój dla malucha zanim przyjdzie na świat. Wyjątkowe meble do pokoju dziecięcego znajdziesz na https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-altitude. Kolekcja altitude posiada wszystkie elementy do pokoju twojego malucha.
wolska88

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: wolska88 »

Ja też uważam, że warto mieć pod ręką mleko modyfikowane. Przecież nie mamy pewności, że będziemy mogły karmić piersią. Duży wybór takich mlek można zamówić na stronie Apteki Galen: https://www.aptekagalen.pl/mleko-dla-dzieci.
tina12

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: tina12 »

Jakoś w siódmym miesiącu zaczęłam kompletować wyprawkę. Jeśli chodzi o wózek, to polecam Ci Ero-Cart Volt Pro. Można w nim wozić dzieci do 22kg więc jest naprawdę wytrzymały a do tego system składania obsługiwany jest jedną ręką ;)
dżejzi

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: dżejzi »

Z całą pewnością z tą całą wyprawką nie ma co czekać na ostatni dzwonek. Jakby nie było wyprawka dla noworodka i dla was drogie mamy jest ważna, trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Także najlepiej powoli zrobić sobie listę rzeczy niezbędnych i kupić co trzeba.
Awatar użytkownika
darrin90
Posty: 6
Rejestracja: 2021-03-11, 12:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: darrin90 »

Na pewno nie warto kupować wszystkiego na raz, tylko stopniowo, krok po kroku.
Miśka97

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Miśka97 »

Wyprawkę można zacząć kompletować w mojej ocenie już po 3 miesiącu, mija I trymestr, żyjemy ze świadomością, że wszystko będzie dobrze z maluszkiem, tak było w moim przypadku, kompletowałam sobie wyprawkę ubraniową, co jakiś czas robiłam kolejne zakupy, aż uzbierała się cała wyprawka dla noworodka, kupiłam większość ubranek u polskiego producenta Olibambi https://olibambi.pl/
Trusia96

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Trusia96 »

To, kiedy skompletujesz wyprawkę zależy od Ciebie. Ja zaczęłam jakoś w połowie ciąży, a w 6 miesiącu miałam już wszystko kupione. Jakoś w okolicy 6 miesiąca kupiłam wózek - Euro-Cart Flex, który szczerze Ci polecam. Jest w super jakości i naprawdę rozsądnej cenie.
Awatar użytkownika
shields
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-17, 15:35
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: shields »

Najlepiej skompletować ją jak najszybciej to tylko możliwe.
kamilla36

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: kamilla36 »

To już Twoje decyzja, ale jak będziesz rozglądać się za wózkiem, polecam EasyGo Virage Ecco. Zaprojektowano go tak, aby był praktyczny i bezpieczny od początku do końca przygody z wózkiem. Przy tym jest w dobrej cenie, więc warto wziąć go pod uwagę.
bella3

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: bella3 »

Pierwszy trymestr ciąży to też czas na badania prenatalne, test NIFTY Wrocław można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Odsyłam na https://badanienifty.pl/test-nifty-wroclaw/ po więcej informacji, na pewno każda mama chce mieć pewność że jej dziecko jest zdrowe a taki test potrafi wykryć aż 94 różne choroby, test NIFTY PRO jako jedyny jest dostępny z pełnym ubezpieczeniem.
Awatar użytkownika
lelandgreenfelder
Posty: 3
Rejestracja: 2021-08-03, 16:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: lelandgreenfelder »

Czy taką wyprawkę mogę kupić przez internet w jednym sklepie?
pola41

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: pola41 »

Najważniejsze jest to, na co się zdecydujesz. Najrozsądniej jest wybierać produkty dobre jakościowo, które będą długo służyć. Wybierając wózek polecam zwrócić uwagę na markę RIko. Ja zdecydowałam się na model Nesa - idealnie wpasował się w moje wymagania.
dżasta88

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: dżasta88 »

Mi zawsze mówiono, że tak po piątym/ szóstym miesiącu najlepiej robić zakupy wyprawkowe. A czy już rozglądaliście się po sklepach? Czy macie upatrzone jakieś konkretne miejsce, gdzie będziecie robić zakupy? Ja znalazłam link na Mój Świat Dziecka i bardzo mi się spodobała ich oferta. Mają artykuły sprawdzone i dobrej jakości.
żaneta00

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: żaneta00 »

Ja zdecydowałam się na mleko modyfikowane i jestem zadowolona z tego rozwiązania. Wybraliśmy mleko Bebilon Pronutra-Advance. Można je stosować od urodzenia. Bez problemu dostaniecie je w aptece DOZ.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post