Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Emka42

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Emka42 »

Nie jest istotne kiedy zaczniesz kompletować wyprawkę, ale co kupisz. Ważne, aby kupowane rzeczy miały dobrą jakość i były bezpieczne dla bobasa. W przypadku wózka, polecałabym coś od marki EasyGo. Konkretnie model Optimo Air wydaje mi się najrozsądniejszym rozwiązaniem - jest najbardziej uniwersalny :)
Alka96

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Alka96 »

Ważniejsze od tego kiedy ją skompletujesz, jest to co kupisz. W przypadku wózka, myślę, że warto wziąć pod uwagę Cavoe Axo Shine. Wózek dopieszczony w każdym, najmniejszym szczególe. Będzie komfortowy zarówno dla rodzica jak i dziecka.
roksaa

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: roksaa »

A jak zapatrujecie się na zakup fotelików? Czy macie coś na uwadze dla swojego maluszka? Ja będę mamą już praktycznie za moment i dokładnie analizowałam poszczególne oferty. Wydaje mi się, że COSMO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... r=MintC.02 to bardzo dobry fotelik, który zapewnia pełną ochronę. Nawet w końcu posiada certyfikaty, które świadczą że spełnia najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa: i-Size oraz ECE-R129.
Misia19

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: Misia19 »

Najważniejsze jest to co ostatecznie do tej wyprawki kupisz. Jak będziesz szukać wózka, to proponuję zastanowić się nad Euro-Cart Volt Pro. Mimo tego, że jest raczej nieduży, nadaje się na całe wózkowanie i każdy teren.
Awatar użytkownika
nheidenreich
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-07, 15:55
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: nheidenreich »

Każdy rodzic powinien posiadać w toaletce krem na ciemieniuchę, jako że jest to jedna z najczęstszych dolegliwości pierwszych miesięcy życia dziecka. Krem od Oillan natłuszcza skórę, ułatwiając jej złuszczanie.



_______________________
4 produkty Oillan, które musisz mieć w toaletce swojego niemowlęcia!
Awatar użytkownika
fishersheridan
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-26, 13:27
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Post autor: fishersheridan »

Całą wyprawkę udało mi się nabyć w jednym miejscu :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post