Skok ze spadochronem jako prezent?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
normani

Re: Skok ze spadochronem jako prezent?

Post autor: normani »

Witam. Osobiście wolałbym skontaktować się z ludzmi którzy na co dzień mają do czynienia ze skokami spadochronowymi. Uważam, że najlepszą ekipę znajdziesz w skyforce pl
Polecam, sam skakałem trzy razy !:)
roka
Posty: 2
Rejestracja: 2020-02-10, 14:18

Re: Skok ze spadochronem jako prezent?

Post autor: roka »

Nie tylko z takimi skokami miałem do czynienia, ale nie o tym, nie o tym.Najważniejszym w skokach ze spadochronem jest kombinezon, należy zadbać o to, aby prawidłowo go ubrać, bo w najmniej oczekiwanym momencie, możemy się nie zgrać..... Ale bez obaw, nad wszystkim czuwa profesjonalny instruktor, wyposażony, w przypadku skoku w tandemie w dwa spadochrony - główny i zapasowy. Jeżeli chcemy dostarczyć niezapomnianych wrażeń i emocji swoim Walentynkom, skorzystajmy z oferty https://prezentmarzen.com/skok-ze-spado ... -szymanow/
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: Skok ze spadochronem jako prezent?

Post autor: tosinka »

Jak dla mnie taki prezent to super opcja. Oczywiście, jeśli mamy jakąkolwiek pewność, że osobie obdarowywanej spodobają się takie atrakcje, bo nie każdy lubi też takie mocne wrażenia. Jeśli ktoś woli takie przeżycia i wyjątkowe wspomnienia zamiast rzeczowych prezentów to takie vouchery są idealną opcją. :D Sama często z nich skorzystam i praktycznie wszyscy do tej pory byli z nich zadowoleni :D
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Skok ze spadochronem jako prezent?

Post autor: agaa »

Ciekawy pomysł na prezent, jednak nie dla każdego :) Mniej ryzykowny, a moim zdaniem wywołujący równie ciekawe odczucia i mnóstwo emocji, pomysł na prezent to lot w tunelu aerodynamicznym
aureliofeil
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-06, 08:57
Lokalizacja: Wilamowice

Re: Skok ze spadochronem jako prezent?

Post autor: aureliofeil »

ja sama taki dostałam i powiem, że to było niezapomniane przezycie!! :padam:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post