Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Mariuszw
Posty: 88
Rejestracja: 2012-08-09, 11:46
Kontakt:

Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: Mariuszw »

Przeprowadzam sie za jakiś czas do Warszawy i zastanawiam się czy kupować domek na wsi ale kosztem dłuzszych dojazdów czy inwestować w mieszkanie w Warszawie.

Co jest Waszym zdaniem lepsze?
Hats
Posty: 79
Rejestracja: 2019-12-13, 13:35

Re: Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: Hats »

Może i będzie taniej ale zwróć uwagę na to jaki kłopotliwy może być dojazd. Kto ma pieniądze kupuje mieszkanie raczej w samej Warszawie z uwagi na to,że nie chce marnować życia na dojeżdżanie ( dojazd to również koszt paliwa czy też na komunikację miejską).
W Warszawie ciekawa inwestycja obecnie powstaje na ulicy Niemcewicza na Ochocie. Mieszkania o wysokim standardzie, nowe budownictwo oraz patio dla mieszkańców.Obecnie jest prowadzona sprzedaż: http://niemcewicza19.pl/ a jak dowiadywałem sie o ceny to również jak na Warszawę i taką okolice nie są wysokie.
neena

Re: Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: neena »

Wolałabym mieszkanie w Warszawie ale w spokojnej okolicy, najlepiej na Białołęce bo tam ceny są jeszcze w miarę przystępne a podoba mi się osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera bo jest też bardzo ciekawie zaprojektowane i ma wyjątkowo atrakcyjną przestrzeń dla mieszkańców
takasa

Re: Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: takasa »

Tak, mieszkanie ale może na Pradze Południe na osiedlu Nowa Grochowska, tam jest dobra komunikacja drogowa i miejsca i ogólnie bliżej jak ktoś pracuje w centrum
Awatar użytkownika
torpdarren
Posty: 5
Rejestracja: 2020-03-29, 12:59
Lokalizacja: Kielce

Re: Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: torpdarren »

Wydaje mi się, że lepszy jest domek pod Warszawą. Nienawidzę bloków.
Małgosia34

Re: Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: Małgosia34 »

Segmenty na Wilanowie to moim zdaniem świetne połączenie bliskości natury i miasta. Nie trzeba długo jechać do ważnych punktów w mieście, jednak jest gdzie się zrelaksować i wyciszyć. Mieszkania są pięknie urządzone, przestronne, mają taras i ogród, co dla wielu osób jest bardzo ważne.
Julika

Re: Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: Julika »

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie mieszkanie w Warszawie. Z uwagi na lokalizację, to po pierwsze. A po drugie to mam zarządcę per modum i ja praktycznie o nic się nie muszę martwić. Bardzo mi to pasuje tym bardziej, że często wyjeżdżam. Domek też fajny, ale te dojazdy i jeszcze samemu o wszystko trzeba dbać i pilnować.
Awatar użytkownika
salvatore60
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-14, 13:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mieszkanie w Warszawie czy domek pod Warszawą

Post autor: salvatore60 »

Zalegający na listwach przypodłogowych kurz, zapalcowane fronty mebli kuchennych, smugi na oknach i lustrach – żaden z tych widoków nie zachęca do bliższego przyjrzeniu się lokalowi. Zanim wykonasz jakiekolwiek zdjęcia czy umówisz się na spotkanie, koniecznie gruntownie wyczyść wszystkie zakamarki w mieszkaniu.



___________________________
Planujesz sprzedać mieszkanie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post