Ubezpieczenie domu

Hats
Posty: 78
Rejestracja: 2019-12-13, 13:35

Ubezpieczenie domu

Post autor: Hats »

Od jakiegoś czasu mieszkamy w domu. Zastanawiamy się nad możliwością zakupu ubezpieczenia od tych wszystkich zdarzeń jak pożary, włamania, powodzie, wichury i inne tego typu zdarzenia. Pytanie na co należy zwracać uwagę przy zakupie tego rodzaju ubezpieczeń?
Awatar użytkownika
lanehyatt
Posty: 5
Rejestracja: 2019-12-27, 10:30

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: lanehyatt »

Ubezpieczenie jest bardzo ważne.
roman332
Posty: 1
Rejestracja: 2020-01-12, 09:45

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: roman332 »

Ja ostatnio też szukałem bardzo dobrego ubezpieczenia dla mnie i całej mojej bardzo dużej rodziny.Po bardzo dużych szukaniach znalazłem stronę internetową https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne na której jest bardzo duży wybór.Na pewno zarówno ja jak i moja rodzina coś z tego wybierze,ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie.
fokaok
Posty: 5
Rejestracja: 2020-01-13, 13:14
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: fokaok »

wazne jest ubezpiecznie weśc pod uwage to na jaką kwote sie ubezpieczkasz :) i na chaczyki
turcotte
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-14, 09:28
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: turcotte »

Trzeba zastanowić się nad jakimś ubezpieczeniem, jest to ważna kwestia, która wpływa na ochronę domu.
EkspertPZU
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-12, 19:47

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: EkspertPZU »

Hats pisze: 2019-12-27, 08:35 Od jakiegoś czasu mieszkamy w domu. Zastanawiamy się nad możliwością zakupu ubezpieczenia od tych wszystkich zdarzeń jak pożary, włamania, powodzie, wichury i inne tego typu zdarzenia. Pytanie na co należy zwracać uwagę przy zakupie tego rodzaju ubezpieczeń?
Warto zachować zdrowy rozsądek i zadbać o ubezpieczenie domu w szerszym zakresie, niż tylko standardowe ryzyka, jak na przykład pożar, powódź, huragan, zalanie czy włamanie. Ważne jest to, aby polisa działała także w nietypowych sytuacjach. Na przykład w ramach ubezpieczenia PZU DOM możesz wybrać wariant Od Wszystkich Ryzyk, co zapewni Ci ochronę w razie niespodziewanych zdarzeń. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej propozycji, zajrzyj na stronę: https://www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny ... zenie-domu. Natomiast ubezpieczenie możesz samemu łatwo wycenić przez internet na moje.pzu.pl
OECompensa

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: OECompensa »

Dom można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.
Awatar użytkownika
arnaldo80
Posty: 4
Rejestracja: 2020-06-30, 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: arnaldo80 »

Jeśli szukacie ubezpieczeń to najlepiej przeczytać różne wypowiedzi o firmach w sieci. Zastanawiam się nad MetLife ponieważ znalazłam o nim pozytywne opinie https://www.ebroker.pl/banki-opinie/metlife/99 co sądzicie? A może ktoś z Was jest już ich klientem?
Awatar użytkownika
vborer
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-08, 14:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: vborer »

Polisy dla osób starszych https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszk ... ART55.html w odróżnieniu od innych ubezpieczeń gwarantują niższe odszkodowanie i zawierają węższy zakres ochrony. Jednak dla wielu ubezpieczonych takie rozwiązanie będzie korzystne. Seniorzy są specyficzną grupą dla towarzystw ubezpieczeniowych.
Awatar użytkownika
amberviv
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-09, 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: amberviv »

Odpowiednie ubezpieczenie to ogromnie ważna rzecz, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się coś wydarzyć.
dominika321

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: dominika321 »

OECompensa pisze: 2020-02-04, 11:57 Dom można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.

Uważam, że lepsza jest szersza 0 aby chronić mienie.

https://agencja-ochrony.warszawa.pl/
Fortunat3166
Posty: 5
Rejestracja: 2021-12-07, 13:03
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie domu

Post autor: Fortunat3166 »

Każdy powinien mieć wykupione takie ubezpieczenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post