Kanapy narożne

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
zlet

Kanapy narożne

Post autor: zlet »

Szukam sklepu, w którym w dobrej cenie mozna kupić porządne kanapy narożne.

Sugestie ?
Awatar użytkownika
Mariuszw
Posty: 88
Rejestracja: 2012-08-09, 11:46
Kontakt:

Re: Kanapy narożne

Post autor: Mariuszw »

My kupowaliśmy ostatnio nowy wypoczynek do salonu Żona na poczatku chciała postawić sofę plus fotele, jednak zaprotestowałem bo uznałem,ze o wiele wygodniejsze będzie wstawienie narożnika ( na narożniku mieści się wiecej osób na imprezie, poza tym mozna się wygodnie rozłożyc we dwie osoby podczas oglądania tv).

Stanęła u nas kanapa narożna z tego sklepu. Spory wybór porządnych mebli oraz dobre ceny. Na początku trochę baliśmy się zamawiania z neta, ale nie chcieliśmy czekać wiele tygodni na sprowadzenie mebla z katalogu. No i narożnik jaki znaleźliśmy w sklepie bardzo nam sie podobał.

Mamy coś takiego:
Obrazek
Awatar użytkownika
kelli01
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-27, 15:50
Lokalizacja: Baranów

Re: Kanapy narożne

Post autor: kelli01 »

Właśnie kończymy remont domu i zmieni się wystrój wnętrz. Poszukuję nowych mebli, między innymi do siedzenia, dlatego postanowiłam przejrzeć oferty w internecie. Spotkałam się z ciekawymi propozycjami narożników do salonu https://eltap.pl/przeznaczenia/naroznik-do-salonu.html w katalogu internetowym. W porównaniu z sofą narożniki wypoczynkowe zajmują zdecydowanie mniej powierzchni użytkowej, uwalniając w pewnym sensie przestrzeń.
Awatar użytkownika
xstrosin12
Posty: 6
Rejestracja: 2021-04-28, 13:45
Lokalizacja: Krosno

Re: Kanapy narożne

Post autor: xstrosin12 »

Najlepsze są te, które mają podporę na nogi.
lesleyicki
Posty: 4
Rejestracja: 2022-09-29, 15:15

Re: Kanapy narożne

Post autor: lesleyicki »

Mam taką kanapę.
ODPOWIEDZ