Jaka najlepsza przedtreningówka

lonels

Jaka najlepsza przedtreningówka

Post autor: lonels »

witam co polecicie mi za przedtreningowke ?? zalezy mi na wzroscie wytrzymalosci sily i pobudzeniu pompa tez milo widziana szukam cos typu meshomorf z poczatku seri ktorego jadlem co jeszcze dziala bo z tym dzialaniem to roznie bywa w suplementach z czasem :)
Awatar użytkownika
Mariuszw
Posty: 88
Rejestracja: 2012-08-09, 11:46
Kontakt:

Re: Jaka najlepsza przedtreningówka

Post autor: Mariuszw »

lonels pisze: 2019-12-22, 11:15 witam co polecicie mi za przedtreningowke ?? zalezy mi na wzroscie wytrzymalosci sily i pobudzeniu pompa tez milo widziana szukam cos typu meshomorf z poczatku seri ktorego jadlem co jeszcze dziala bo z tym dzialaniem to roznie bywa w suplementach z czasem :)
Podczas treningu polecam ogólnie sięgać po zamienniki posiłków (batony energetyczne, żele energetyczne) - podczas długotrwałego treningu ważne jest, aby nie głodować. Łatwo strawne i poręczne posiłki będą idealnym wyborem do suplementacji. Szczegolnie jesli trenujesz intensywnie i trudno jest Ci wprowadzić odpowiednią dietę.
Jeśli chodzi o przedtreningówki to zerknij sobie na ten suplement:
https://swiatsupli.pl/pl/przedtreningow ... 23558.html

Zmniejsza zmęćzenie
Dodaje energii
Jak również ogranicza przyszłe zakwasy
Awatar użytkownika
dusty25
Posty: 6
Rejestracja: 2020-05-14, 20:06
Lokalizacja: Starachowice

Re: Jaka najlepsza przedtreningówka

Post autor: dusty25 »

Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu. Chcę w końcu mieć więcej energii do ćwiczeń.
maciejnowak
Posty: 10
Rejestracja: 2020-05-14, 15:16

Re: Jaka najlepsza przedtreningówka

Post autor: maciejnowak »

CO roku, przed sezonem windsurfingowym około miesiąc przed zaczynam przygotowania i robię sobie lekkie treningi, by być w formie. Trochę biegam, trochę jeżdżę na rowerze, zazwyczaj dochodzi jeszcze siłownia, ale w tym roku niestety było to niemożliwe.
Tomek25252
Posty: 5
Rejestracja: 2021-12-02, 21:54
Kontakt:

Re: Jaka najlepsza przedtreningówka

Post autor: Tomek25252 »

W sumie to nie znam się na tym.
Awatar użytkownika
cjohnson
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-08, 15:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaka najlepsza przedtreningówka

Post autor: cjohnson »

Jak czuliście się po pierwszym spożyciu przedtreningówki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post