Studia?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
darrin02
Posty: 4
Rejestracja: 2019-11-25, 17:38

Re: Studia?

Post autor: darrin02 »

Najlepiej wybierać według zainteresowań jakie mamy.
emeraldlady
Posty: 9
Rejestracja: 2020-03-02, 12:46

Re: Studia?

Post autor: emeraldlady »

Nie wyobrażam sobie iść na studia, które mnie nie interesują. Jest tyle kierunków do wyboru, że każdy znajdzie coś dla siebie. I nie ma co sugerować się topowością danego kierunku, bo jeśli jesteśmy zaradni, to damy sobie radę po każdym kierunku, a osobie nieogarniętej nawet prawo czy medycyna nie pomogą. Mnie na przykład interesowały studia bankowe, dlatego postanowiłam poświęcić na nie kilka lat, a teraz świetnie sobie radzę :)
jurek4444332
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-08, 12:03

Re: Studia?

Post autor: jurek4444332 »

Ja się zastanawiam nad studiami historycznymi. Takie studia naprawdę są bardzo ciekawie.
_________________________________________________
przeprowadzki
wiktor950
Posty: 1
Rejestracja: 2020-09-03, 15:09

Re: Studia?

Post autor: wiktor950 »

Racja z informatyzacja, na pewno sektor IT mocno urośnie w najbliższych latach, dlatego warto się szkolić z informatyki. Programiści to jedni z najlepiej zarabiających grup w naszym kraju. Studia na pewno pomogą, jednak trzeba będzie się zmierzyć z pisaniem pracy licencjackiej, inżynierskiej i magisterskiej. Warto skorzystać z pomocy http://www.forum.pisanie-prac.org.pl/. Bardzo dużo informacji na temat pisania pracy moźna wyciągnąć z tego forum, bogata baza wiedzy
zuzanna778
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-08, 11:10

Re: Studia?

Post autor: zuzanna778 »

czasami zainteresowania wiele nie pomogą
Awatar użytkownika
jarredkoch
Posty: 3
Rejestracja: 2020-10-12, 19:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Studia?

Post autor: jarredkoch »

Uważam, że nie do końca są potrzebne, ale jeśli ktoś ma ambicje to czemu nie?!
Awatar użytkownika
shand
Posty: 3
Rejestracja: 2020-10-23, 14:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Studia?

Post autor: shand »

Zgodzę się. Najlepiej powiązać kierunek z zainteresowaniami.
kamilla36

Re: Studia?

Post autor: kamilla36 »

Zdecydowanie tak, wykształcenie jest ważne
___
kolczyki ze stali chirurgicznej
Ada2

Re: Studia?

Post autor: Ada2 »

Najpierw trzeba się na nie dostać - czyli odpowiednio zdać maturę. Warto w tym celu zakupić sobie niezbędne pomoce naukowe. Tutaj: https://ksiazkisamochodowe.pl/podreczni ... turalnego/ poczytacie o tym więcej.
Awatar użytkownika
gbayer
Posty: 2
Rejestracja: 2021-08-02, 15:34
Lokalizacja: Rabka

Re: Studia?

Post autor: gbayer »

Warto iść na studia zaoczne i w tygodniu normalnie pracować?
Awatar użytkownika
makenziejast
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-15, 12:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Studia?

Post autor: makenziejast »

Czy w wieku 35 lat opłaca się jeszcze iść na studia?
beniaa

Re: Studia?

Post autor: beniaa »

Tak naprawdę na studia można iść zawsze, kiedy jest na to potrzeba. Grunt mieć zdaną maturę, to jest najważniejszy egzamin. Dlatego warto się do niej przyłożyć... Tutaj https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-matematyka/ nawet macie świetny kurs matematyka matura, który może was dodatkowo przygotować z poszczególnych tematów.
Awatar użytkownika
delialabadie
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-21, 10:32

Re: Studia?

Post autor: delialabadie »

Tak, zainteresowanie tematyką studiów to bardzo ważna rzecz.
orzeszek

Re: Studia?

Post autor: orzeszek »

Już nie długo odbędzie się rekrutacja na studia osteopatyczne. Dlatego, jeśli nie wiesz jeszcze, czy ten kierunek jest dla Ciebie, poczytaj https://www.czecho.pl/wiadomosci/34557- ... zego-warto i na pewno podejmiesz słuszną decyzję. Ja już czekam na rozpoczęcie rekrutacji.
inka

Re: Studia?

Post autor: inka »

Akurat na studia to się póki co nie wybieram. Może za jakiś czas, nie wykluczam. Póki co zapisałam się do policealnej szkoły Profesja Edukacja w Warszawie. Chciałabym zdobyć zawód opiekunki w żłobku. Z resztą tam są przeróżne kursy i szkolenia. W sumie 280 godzin trwa taki kurs, w każdej chwili się można zapisać. Ta szkoła ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o kadrę i poziom kształcenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post