Moduł do sprawdzania pisowni...

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Moduł do sprawdzania pisowni...

Post autor: dazgo »

Hej co powiecie na mały dodatek - po napisaniu posta możnaby przepuścić treść przez sprawdzanie pisowni i poprawić błędy. Ja co prawda nie należę do najlepszych ortografów, ale nie lubię jak ktoś kaleczy język. Żyjemy w Polsce to piszmy po polsku.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Jestem za, czemu nie.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

A ja mam to w Firefoxie 2.0 ;) bez zawracania gitary Piterowi. :P
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

No tak, ale może ktoś nie ma albo nie korzysta... :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

HeHe Faktycznie w FF2 jest opcja sprawdzania pisowni i nawet działa ;) Ze statystyk wynika, że jest to dominująca przeglądarka na naszym forum więc nie powinno być problemów.
Swoją drogą widziałem gdzieś taki mod do wgrania na forum. Przypominam tylko, że jeszcze dużo osób pisze bez polskich liter, więc może to być dla nich uciążliwe :/
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Pisanie bez polskich liter to plaga teraz. Ludzie robią to zapewne z szybkości, ale powiem szczerze, że wystarczy się nauczyć i samo przychodzi potem pisanie ogonków. A co do FF to u mnie ten moduł wyświetla co chwilę błędy (że niby są, a tak naprawdę ich nie ma).
Zablokowany