Filmy na "jesienne" wieczory

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Filmy na "jesienne" wieczory

Post autor: Piter »

Wiem, że jest jeszcze lato, ale taki tytuł tematu fajnie brzmi :P
Co skłoniło mnie do tego tematu ? To, że nieraz zastanawiam się co mam obejrzeć i mam problem bo to co ładnie jest napisane na pudełku filmu w rzeczywistości jest tak pokolorowane, że głowa mała. Dlatego najlepsze są filmy polecane przez ludzi... ;) A teraz konkretniej o czym mamy tu pisać... O wszystkim co dotyczy filmów. Co ostatnio oglądaliście, co polecacie, na co warto się wybrać do kina podsumowując o filmach godnych polecenia na nadchodzące wieczory.
Na pierwszy ogień polecam stare perełki:
Oszukać przeznaczenie / Final Destination
Obrazek
Ech są trzy części tego filmu. Ja polecam jedynkę, choć pozostałe są równie fajne. Zaletą tej "sagi" jest to, że można oglądać je od tyłu , gdyż są minimalnie powiązane ze sobą.
oraz
Blair Witch Project
Obrazek
Jedynka to film kultowy który każdy powinien obejrzeć. Jeśli wytrwacie pierwsze 10 min to potem będzie już tylko odlot.
Film ciekawie nakręcony w formie reportaża kręconego za pomocą amatorskiej kamery. Polecam również drugą część Księga cieni: Blair Witch 2 która jest już kręcona jak normalny film ;)

Ech trochę miało to inaczej wyglądać, ale cóż zobaczymy pożyjemy jeśli będzie małe zainteresowanie temat zostanie skasowany jeśli nie rozbudowany ;)
ESTERA
Posty: 1
Rejestracja: 2007-11-01, 18:17

Post autor: ESTERA »

Witam
Mam 3 propozycje filmowe.Każda z nich jest na inną okazję w zależności od samopoczucia i...towarzystwa. Jeżeli lubisz filmy sensacyjne polecam "Odważną" z J.Foster., jeżeli chciałbyś obejrzeć coś lekkiego i przyjemnego to w "W doborowym towarzystwie", jeżeli lubisz filmy moralnego niepokoju - "4 miesiące 3 tygodnie 2 dni"(film dla ludzi o mocnych nerwach)....a jeżeli masz dziewczynę i chciałbyś zrobić coś dla niej, to polecam "Dziewczynę z perłą".
Mam nadzieję, że wśród tych filmów znajdziesz coś dla siebie.
MIŁEGO OGLĄDANIA
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

a ja proponuje na chłodny jesienny wieczór dobrego "janosika" :super: oczywiście w doborowym towarzystwie :banan:
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

ESTERA pisze:a jeżeli masz dziewczynę i chciałbyś zrobić coś dla niej, to polecam "Dziewczynę z perłą".
O ludzie miałem okazję obejrzeć ten film i muszę powiedzieć jedno: TO KOMPLETNE DNO!!! Jeżeli masz dziewczynę czy jakąś bliską ci osobę to lepiej tego nie ogladaj z nią bo uśniecie z nudy! totalne szambo ten film, zero jakiejkolwiek akcji!!! Ech szkoda gadac:/
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Bo ten film pewnie nie jest do oglądania z dziewczyną itp. tylko ma służyć jako tło do akcji w pokoju.

Na przykład zamiast wiadomości lub reklam. :D
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

hahahah watpie chyba ze pociaga kogos stosunek ze spiaca kobieta ktora ogladnela usypiajacy film! :kwasny:
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Piraci z Karaibów:Na krańcu świata / Pirates of the Caribbean
Załączniki
Piraci.jpg
Piraci.jpg (23.12 KiB) Przejrzano 4275 razy
Google master

Post autor: Google master »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post