Fotoradar w Płońsku?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Glitch, super mapka właśnie takiej szukałem:D dzięki. A co do radaru w sochocinie to raz wkładają do niego urządzenie raz wyjmują podobno! ale trzeba uważać!!!
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Post autor: Artur_N »

Biedne miasteczko musi dorobić :) Swoją drogą to jakby zamontowali na kopernika w okolicach hali sportowej to by taka maszynka niezle naciachala mandatów (moich jakies 20%) hehehe.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Artur_N, wypluj te słowa fotoradar w tym miejscy to by była tragedia ;)
A swoją drogą ciekawe jaką "przepustowość" ma jedna osoba siedząca i oglądająca wszystkie fotki przed ich wysłaniem...
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Post autor: Artur_N »

Żartujesz z tym pytaniem? ;> Fotki ponizej limitu predkosci sa kasowane od razu, zostaja tylko te ''kasodajne'', laduja je do kompa i dalej jazda z mandatami ;p
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Nie żartuje, tylko może źle je napisałem. Chodziło o to, że nie można tak sobie wysłać mandatu. Najpierw przychodzi fotka ze zdjęciem gdzie wszystkie mordki są rozmyte poza facjatą kierowcy. Taki kierowca jest proszony o odp czy to on kierował itp i dostaje mandat przynajmniej tak było w przypadku kumpla który wracał z nad morza. Jeśli procedura jest inna to proszę o napisanie bo mnie ciekawi :) A co do pytania chodziło mi właśnie o tą osobę która ma już zestaw fotek powyżej 50 km/h ;) i musi "zamazać" pozostałych w aucie i wysłać powiadomieni/mandat na ustalony dzięki fotce a konkretniej tablicy rejestracyjnej adres... Właśnie ile ona może dziennie takich fotek "rozszyfrować"
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Artur_N pisze: Fotki ponizej limitu predkosci sa kasowane od razu, zostaja tylko te ''kasodajne''
Raczej nie są wogóle wykonywane przez fotoradar.
Piter pisze:Właśnie ile ona może dziennie takich fotek "rozszyfrować"
Nie mam pojecia, a sprawa jest bardzo indywidualna bo dochodzi czynnik ludzki jak zmęczenie, opieszałość.
Zresztą nie rozumiem sensu pytania, bo gdy jedna osoba to zamało to robi to więcej osób.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Post autor: Artur_N »

W sumie to racja..
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

no i dzisiaj strzelili mi fotencje na Kopernika przy hali :P
milicja

Post autor: milicja »

100zl + 2 pkt , teraz sie nauczycie jezdzic wolniej
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

jak bedzie stowka to bede sie cieszyl :P jezdze wolno. akurat raz pojechalem szybciej i mialem pecha :/
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

A mi się dzisiaj w Arcelinie upiekło. Uff... :cool:
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Post autor: Artur_N »

Gdzie na koprenika jest fotoradar? :| akurat na kopernika zadko mam 50... na tej ulicy predkosc przelotowa 60 min.
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

milicja pisze:100zl + 2 pkt , teraz sie nauczycie jezdzic wolniej
A Wy kupujcie sobie więcej zabawek. Przestępczość spadła, to musicie się wykazać, że coś robicie. Czymś trzeba przecież nabijać statystyki.
A jak złapiecie kilku pijaczków na rowerze w zabitych wiochach, gdzie nikt nie jeździ, to potem podajecie, że zatrzymaliście nietrzeźwych kierowców.

Żenada.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Artur_N pisze:Gdzie na koprenika jest fotoradar?
Na ogół rozkładają go między mostem a terenem hali sportowej.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Szkoda, że policja bazuje na statystykach i np. słyszałem, że w dniu taki patrolujący ma wykryć np. 3 wykroczenia (dajmy na to za przejście w niedozwolonym miejscu), 1 wybryk huligański itp... Zamiast szukać prawdziwych przestępstw i wykroczeń to nabijają statystyki, a potem laba? Takie moje domysły, chyba, że źle myślę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post