Jak zostać dresiarzem

Humor - Śmieszne zdjęcia, obrazki, opisy GG, reklamy, itp.
Najlepsze dowcipy oraz kabarety w sieci Internet.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Jak zostać dresiarzem

Post autor: Piter »

Marzy Ci się świat dresiarzy, nie wiesz jak zacząć ? Proszę bardzo oto kilka porad :D
Co to jest Dres

Dres to praktyczny i wszechstronny ubiór na wszystkie okazje. Dres musi być dobry, a nie jakaś tam chińska szmata. Bo te dobre dresy nie są wcale szyte w Chinach. Dresy są często pakowane spodnie i góra, ale to jest obciach tak chodzić. Najlepiej jest zamieniać sobie góry albo, co jest the best według mnie, nosić odjazdowego tiszerta i bez góry. A na to fleja założyć. Poza tym dresik najlepiej jak jest o numer za duży, to wtedy
gościu wyglądasz jak raper. Najlepsze dresy to są takie z nogawkami z guzikami od góry do dołu niby rozpinanymi. Mówię niby, bo one tak naprawdę nie są. To tylko taki trik. Ktoś normalnie może pomyśleć, że tam wiatr wieje między guzikami, a to jest zaszyte w środku faktycznie. No i normalnie byłbym zapomniał o najważniejszym elemencie dobrego dresiku, znaczy o paskach. Najlepiej jak są 4 takie paski od góry do samego dołu. Czasem są odblaskowe, to się gościu tak świecisz w nocy, że cię pały od razu zobaczą i zwiną z parku. Hehe, niezły dżołk, co? No ale to z drugiej strony jest fajowy bajer.

Przekonałem już chyba każdego do dresiku. Jak kto jeszcze nie ma, to skakać natychmiast so hipermaketa albo na bazarek. No chyba, że gościu jesteś dziany, to se skocz do sklepu a. i kup mega firmówkę.


Jak zostać dresiarzem

Prawdziwy dresiarz chodzi w dresie 24 godziny na dobę albo nawet 25 (jak ktoś nie rozumie tego dżołka, to mu tłumaczę, że doba ma 24 godziny hehe). I na każdą okazję. Do tego dresiku musi mieć odpowiednie buty i fryzurę i inne gadżety. No i gościu pamiętaj że prawdziwy Dresiarz kupuje tylko na bazarku, wyjątkowo dresik w sklepie a. jak kasę masz. Nie dawaj się oszukiwać. Weźmy takie radyjko do kary: kupisz za starego balona sonówę z basiorem i jeszcze kopakt diskiem co za nią w sklepie nawet i dychę chcą. No i musisz być twardy. Taki dresiarz to jest ktoś a nie nikt. Masz być z tego dumny jak Paf.


Odjazdowe buty do Dresu

Dobry dres to jeszcze nie wszystko. Równie ważne są buty. Nie mogą to być buty zwykłe. Buty muszą być niezwykłe. To znaczy cool kultowe i extra w ogóle. Za dobre butki trzeba dać kupę kasiory, ale na bazarku mi się udało kiedyś też odlotowe dostać. Te drogie to się kupuje w sklepiku a. w hipermakecie najlepiej bo przy okazji można sobie cool rzeczy w takim hipermarkecie pooglądać. I jeszcze różne fajne rzeczy tam rozdają tak że nie trzeba ich w ogóle kupować. Takie buty obojętne, czy z hipermarketu czy bazarku, to muszą być niezwykłe, co już mówiłem. Najfajniejsze są takie z przeźroczystą podeszwą. To są takie nowoczesne buty co mają powietrze w środku na dole czyli w podeszwie. Są też mega buty co w ogóle nie mają sznurówek, tylko takie cool żyłki. W takich butkach chodzić to jest coś, ale nie każdego na to stać (ja mam takie buty).


Włosy

W głowie masz najwięcej, to musisz ją jakoś cool ozdobić. Są 2 szkoły są odjazdowej fryzoory. Ja omówię tą pierwszą, czyli extra włosy na żelu. One wtedy normalnie wyglądają cool jakby były mokre. I możesz dowolnie sobie modelować fryzurę jak chcesz..
Jak już mówię o włosach, to jeszcze cos powiem o wąsach. Jak masz wąsy to jestes normalnie gościu dorosły. Ale takie wąsy duże to przeszkadzają i najlepiej jest ich nigdy nie golić to nie urosną takie duże.

...

Wąsy jeszcze bardziej cool pasują do drugiej fryzury co ją zaraz tu opiszę. Ona wymaga dużo cierpliwości, bo musisz włosy trochę zapuścić. Ale uważaj, co teraz mówię bo to ważne bardzo: zapuszczasz tylko z tyłu! Z przodu obcinasz normalnie. I już masz extra fryzurkę na podrywik na dichu.


Odlotowy mjuzik

Dobry mjuzik to jest to. Ja to najbardziej lubię taki mjuzik nowoczesny extra z zaznaczonym rytmem wyraźnie. Jak sobię zadam to w mojej karze to słychać to nawet na ulicy bardziej od sportowego ryku silnika. Taki rytmiczny mjuzik daje mi dużą pewność siebie. Z nim człowiek nie czuje się sam, jak bez niego. Jak go słucham to nie słyszę niczego więcej i to mi odpowiada. No bo dla tego mjuziku to się trzeba poświęcać. A dresiarz każdy powinien być twardy, co już mówiłem. Czasem też jednak można sobie posłuchac jakiejs cool muzyczki dyskotekowej dla rozszerzenia horyzontów.


Komóra

Bez komóry to sobie nie wyobrażam życia. To duży komfort mieć ją przy sobie i mieć świadomość, że można by z niej zadzwonić. Jak kupujesz komórę, to człowieku zobacz czy ci jakiegoś kitu nie wciskają. Jak sobie kupisz jakis kiepski model to cię goście wyśmieją. No ale nie ciesz się za bardzo, bo będziesz i tak za miesiąc musiał wymienić komórkę na nowszą. Żeby kupić nową za 5 zł to musisz zastosować taki jeden trik. Przychodzisz do sklepu, gdzie kupiłeś poprzednią i mówisz, że ci starą ukradli i to nie twoja wina. A ci idioci ci normalnie wierzą i już nie płacisz abonentu tego miesięcznego. Telefonik sprzedajesz i kupujesz sobie nowy. Trzeba mieć w głowie, nie?


Kara

Kara czyli fura, sportowy wózek jakby ktos nie wiedział jeszcze. Obojętne jaki masz samochód, możesz ją przerobić na karę. Ja mam malucha i normalnie na ulicy to się wszyscy za nim oglądają, taki jest cool. Ja to sobie zrobiłem taką karę bo mam talent, ale ci dam parę wskazówek jak zrobić podobną furę. Kara musi być podziwiana, ale ty możesz być oglądany tylko przez wybrańców. No to przyciemnij szyby. Jak jesteś odważny to przednią też, ale pały mogą cię gnębić za to. Do tego trzeba założyć 4 dodatkowe światła stopu, tak na bajer tylko, bo i tak nie będą świecić bo jest za mało prądu w maluchu. Spojlerki trzeba dołożyć obowiązkowo do tyłu wielko i z przodu też. Jak się znasz na tym, to zdejmij najlepiej tłumik, żeby ryczało na kilometr. No i też można przyciemnić światła żeby było cool mało je widać. Jak dołożysz sportowe lusterka i założysz sportowe opony ze startym całkiem bieżnikiem to wózek będzie sportowy.

Nie zapomnij też o nagłośnieniu. Możesz w tym celu wymontować tylne siedzenia aby zamontować sprzęt. Mjuzik musi być na zewnątrz głośniejszy od silnika!
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

:D :D :D :D
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 45
Rejestracja: 2006-09-05, 20:46
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: Izka »

porady z wlasnego doswiadczenia? zartuje ;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

niom... a co niech inni też będą modni :D
ODPOWIEDZ